Guardians of the Galaxy - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 13:59:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Yapışma sorunu bende ilk 1-2 sayfa da oldu iç kısımda hafif beyazlık kaldı, umarım bunu aşarlar ileriki sayılarda yine de çok dert değil diyelim.

3 aylık yayın olarak belirtilmiş demek ki bir dahaki ay yeni bir yayın gelecek, death of wolverine deniyordu, sonra spiderman-gotg-? şeklinde gidecek heralde.

Cilt işçiliğini beğendim, güzel bir HC olmuş kendi çapında, gutter lose yok o tarafı çok iyi.

Hikaye zaten güzel o konuda fazla bir şey demeye gerek yok.

Benim vereceğim tek eksi puan fasikül kapaklarının iç sayfalarda olmayışı.Sayıdan sayıya geçişi anlayamıyorsunuz.Benim gibi iki sayı okuyup, sonra devam eden birisi için kötü olmuş açıkçası.

Nightrain

Fasikül kapaklarını neden koymadıklarını ben de merak ettim. En azında arka sayfaya koyabilirlerdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Kasım, 2015, 09:25:00
Fasikül kapaklarını neden koymadıklarını ben de merak ettim. En azında arka sayfaya koyabilirlerdi.

1. sayı zaten ön kapak, 3.sayı arka kapak, 0.1 sayı da içerde en başta var, sadece 2.sayı yok.Ama arkada olmasından daha önemlisi fasikül geçişleri belli değil 98 sayfalık tek bir fasikül gibi okuyorsunuz.

Agamotto

Alıntı yapılan: Animvader - 10 Kasım, 2015, 01:58:14
3 aylık yayın olarak belirtilmiş demek ki bir dahaki ay yeni bir yayın gelecek, death of wolverine deniyordu, sonra spiderman-gotg-? şeklinde gidecek heralde.

Şu ana kadar çıkan iki yayın 3 ayda bir çıkacak aynı zamanda her ay da yeni bir yayın gelecek.

Fasikül kapakları superior'da vardı bunda ayrı ayrı koymamışlar nedense.

Nightrain

Acaba Silver Surfer basma planlari var mi? GoTG dan sonra cok iyi olurdu.

rumar80

Bildiğim kadarı ile yakın dönemde silver surfer serisi basmadi ki marvel,  panini bassin.
   Fantastic four güzel olurdu ama.

Nightrain

rumar80

Gördüm.  Sağol.
Ama yazarı Dan Slott.  Sevmiyorum adamı.  Bazı spider man maceraları güzel olsa da Peter'a yaptıkları hiç hoşuma gitmiyor.

Sakızlı Ohannes Paşa

Daha önce orijinal dilinde okuyup cilt hakkinda forumda bilgi vermistim. O yazida tekrarladigimi burada da yazayim. Filmi seven bu cildi sever. Kisa ama eglenceli bir giris hikayesi.

Yalniz baski konusunda ben de hosnutsuzum. Spider man baskisi daha iyiydi bence. Bu daha kalitesiz bir is olmus. O nedenle onceki verdigim puandan yarim puan kiriyorum: 7.5/10.

İnancomic

Bu kitabı bugün okudum çok beğendım umarım devamini biri çıkarır

lemazmatik

All-New X-Men ile uyum sağlaması için yayın haklarını Marmara alır/aldı mı acaba? Yoksa Marmara All-New X-Men i bıraktı mı?

rumar80

Bırakmadı diye biliyoruz. Fikriniz oldukça mantıklı ama bir cevap gelir yakında.

Sakızlı Ohannes Paşa

Marmara ya da başka biri bu yayını aldı. Ama şüphesiz 6 ay daha basmayacaklar. Filmi bekliyorlar.

Nightrain

Umarım Gerekli Şeyler'dir. En hızlı çizgi roman basan yayın evi adeta.

dean