Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hobi77

17. Cildi simdi okudum. Inanilmaz guzel bir bolumdu. Bir an Rick in gercekten teslim olacagini sandim.

Solomon Kane

Yürüyen Ölüler' i okumaya başlamadan önce ön yargım vardı. Diyordum ki bir zombi hikayesi beni ne kadar etkileyebilir ki? Ama bir yandan da hiç okumadığım halde bütün seriyi alıyordum. Manyaklık bu sanırım. Pek çok diziyi izleyen arkadaşım şiddetle tavsiye ediyordu. Etkilerinde kaldım sanırım. Neyse 17 cildi bir hamlada okudum( yöresel ağız her zaman iyidir :D ) devamını nerede bunun diye soruyorum şimdide. Yani aksiyon tam düştü artık bir şey olmaz diyorsun maceranın dozajı artıyor. Ama yine de bir yerde tıkanacak gibi duruyor. 21. cilt çıkmış yukarıda okuduğuma göre. Umarım cıvıtmadan tam tadında bırakırlar. :) 18-19-20-21 getirin Türkiye' ye artık. (Marvel evreninden sıkıldığım bir zamanda ilaç gibi geldiler :D )
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

DAMPYR

Devamı için bir ümit var herhalde ama kendini tekrarlamadan bir yerde final yapmaları lazım bence.... 8) ::) ???

dean

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 10 Temmuz, 2014, 19:41:27
Devamı için bir ümit var herhalde ama kendini tekrarlamadan bir yerde final yapmaları lazım bence.... 8) ::) ???

Yazar Robert Kirkman henüz final hazırlamadığını gittiği yere kadar gideceğini söylemişti ama bence de bir finale doğru gitme eğilimi göstermesi lazım hikayenin.

Solomon Kane

kesinlikle bitmeli. yoksa ben akli dengemi kaybedeceğim :D 17 ciltti birbiri arkasına okuyunca dışarıda zombi arıyorsun :D her an tetiktesin :D korkutucu bir şey :D

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 11 Temmuz, 2014, 03:42:38
kesinlikle bitmeli. yoksa ben akli dengemi kaybedeceğim :D 17 ciltti birbiri arkasına okuyunca dışarıda zombi arıyorsun :D her an tetiktesin :D korkutucu bir şey :D

Aynı şeyi bende dizinin 2 sezonunu 2 günde izleyince yaşamıştım. Rüyamda sürekli zombilerle savaştım bir süre ;D

Solomon Kane

:D :D tek başıma olmadığım için sevindim :D ben o kadar kaptırmışım ki kendimi dışarı çıktığımda bir ara vay be baya insan kurtulmuş bile dedim :D acaib maceralar içine çekiyor insanı :D

hanac

17. cildi okumaya başlamadan önce mecburen 16. cildi yeniden okudum.

16. sayı geçen yıl Ağustos'da çıkmış dolayısıyla hiç bir şey hatırlamıyordum.

Marmara Çizgi'den ricam; Lütfen bir daha bu kadar uzun süre ara vermeyin.

17. cilt yine muhteşemdi, belki en iyi 2-3 ciltten biriydi.

Yine çok ölüm oldu (çok uzun süreden tanıdığımız kişilerde var içlerinde) ve gerilim bir an düşmedi.

Son sahnesi ile birlikte 18. cildi bir an önce çıkarmaları için Marmara'dan özel istihramda bulunuyorum.  ;)

DAMPYR

Marmaradamı Tatile girdi nedir..... ??? ::) :P

ilke

hanac

tommikser

İlke cevap verirsen soracağım bir iki soru var.

Örümcek adam'da bir gelişme var mı ?

Yalnız Kurt ve yavrusu de yakında çıkacak mı?

Solomon Kane

DAMPYR

ilke

yalnız kurt 9'u az önce matbaaya yolladım. ama ramazan, bayram vs. tam tarih veremiyorum.
örümcek 13'ün de önsözü yazdım. herhalde bu hafta içi onu da baskıya veririz çünkü dizgi falan bitti.
şu an da bone 4 okuyorum. ama arkadaş o kadar uzun zaman geçmiş ki ilk 3 kitabın üzerinden konuyu unutmuşum. düzelti yapmadan ilk 3 kitabı tekrar okuyacağım sanırım.
yürüyen 18 de sadece kapak hazır. Dizgiye dün akşam gitti. onun biraz işi var gibi.
Nuh'un 2. ve son cildinin telifini bugün ödedim. bitirelim de kanı yerde kalmasın.
Punisher 3 çeviri geldi, dizgiye gidecek.
Astonishing Wolverine ve Örümcek Adam dizgide.
Örümcek 14 çeviride.

sanırım şimdilik bu kadar. gördüğünüz üzere tarih vermeden işin içinden sıyırldım :)