Mister No Seri - LAL

Başlatan hanac, 04 Ekim, 2009, 13:28:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Dün, son sayıyı inceleme fırsatım oldu...Mister No sevenler için gerçekten naif, mütevazi ve gülümseten bir finali var...Öyle müthiş bir final değil ama Mister No'ya yakışacak sadelikte, ilk maceranın girişine göndermeli bir final...Benzer bir yaklaşımı Miami Vice'in ilk sezon ilk bölüm kapanışı ile son sezon son bölüm kapanışında da görmüştüm...

Böylelikle Mister No külliyatımız da eksiksiz olarak tamamlanmış oldu...Arada atlanan Aksoy Dönemi iki sayı elimde mevcut ama bir de Lal basımlarını alacağım gelecek iki ayda...Her ne kadar 250-300 sayı geriden gelsem de, kronolojik okumalarımda henüz KM 19. ciltte olsam da, sevgili dostumuzun son sayısıyla burukluk, rahatlama ve memnuniyet hislerini aynı anda yaşadım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nemo

Oncelikle Lal kitap'a bir kez daha tesekur ederim.

Son macerayi okudum. Son hikaye icin daha guzel bir macera bekledigimi itiraf etmeliyim.
Ne bileyim Dana Winters ya da SS gibi, diger eski dostlarinda olmasini isterdim. Mesela Patricia'a da olmaliydi :/

Gelecek yil Subat sonundaki planim otobus ile Paraguay, Bolivya, Sili, Peru. Mister No'nun yerlestigi Rurre'den de yolumu gecirmeye calisacagim :) Sonrasinda da Martin Mystere'in izinde: Macchu Picchu ve Nazca isaretleri dizi yazisi  ;)

Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 11 Ekim, 2016, 11:24:53
Gelecek yil Subat sonundaki planim otobus ile Paraguay, Bolivya, Sili, Peru. Mister No'nun yerlestigi Rurre'den de yolumu gecirmeye calisacagim :) Sonrasinda da Martin Mystere'in izinde: Macchu Picchu ve Nazca isaretleri dizi yazisi  ;)

E-dergi için yazı isteriz  ;D

Nemo

En cok e-dergi icin Asan abi :)
Özel Alfa Ajanı

s.b

Son sayının son sayfalarındaki bu adamı hatırlayan var mı?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

İlk sayıdaki eleman. Bir dostum Manaus'ta demişti.  Arada başka bir sayıda da çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Ekim, 2016, 16:34:24
İlk sayıdaki eleman. Bir dostum Manaus'ta demişti.  Arada başka bir sayıda da çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Tebrik ederim Abi. Çok dikkatlisiniz. İLK MACERA adlı bölümümüzde Mister No'nun 1. sayısı onunla başlıyordu.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9673.0.html

s.b

Atlanan sayılara başlandı.

rumar80

Aksoy'un yayınladığı macera ile seri bitiyor demek.

memospinoz

Mister No Sayı 174-Unutulan Kent

Sayfa Sayısı: 96
Etiket Fiyatı: 10 TL

memospinoz

Mister No Sayı 175-Taş Tuzak

Sayfa Sayısı: 96
Etiket Fiyatı: 10 TL

Baranduin

Alıntı yapılan: ferzan - 07 Ekim, 2016, 12:22:04
    Dün, son sayıyı inceleme fırsatım oldu...Mister No sevenler için gerçekten naif, mütevazi ve gülümseten bir finali var...Öyle müthiş bir final değil ama Mister No'ya yakışacak sadelikte, ilk maceranın girişine göndermeli bir final...

Mister No'nun final sayısı olan 173. sayının bağlı olduğu serinin sayıları hangisi, kaçıncı sayıdan başlıyor bu seri ? Baktım, Mister No'nun 158. sayıdan itibaren son 15 sayısını hep aynı çizer çizmiş, bu 15 sayı tamamıyla birbirinin devamı mı, yoksa Zagor gibi kendi içinde ayrı seriler mi ?

hanac

Alıntı yapılan: Baranduin - 23 Şubat, 2017, 15:01:33
Mister No'nun final sayısı olan 173. sayının bağlı olduğu serinin sayıları hangisi, kaçıncı sayıdan başlıyor bu seri ? Baktım, Mister No'nun 158. sayıdan itibaren son 15 sayısını hep aynı çizer çizmiş, bu 15 sayı tamamıyla birbirinin devamı mı, yoksa Zagor gibi kendi içinde ayrı seriler mi ?

Bir arkadaşımız Baranduin'e yardımcı olabilir mi ?

köstebek

Baranduin'in sorusunun ne olduğunu anlayamadık ki? Admin'im, bir de sen anlat istersen

xmenac

Ben soruyu şöyle anladım; 158 ve 173. sayıların arasındaki öyküler tek bir maceranın parçaları mı yoksa her sayıda farklı öyküler mi var.