Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kerimoğlu

Bugün ilk 33 sayıyı aldım. AD'den çıkan sayıları da toparlayacağımı umuyorum. İtalya'da Teks'ten sonra en çok okunan birkaç çr'dan biri olan Dylan Dog'un Türkiye'de zar zor basılması üzücü açıkçası. Dikkat ettiyseniz artık baskılar 650'ye hatta 500'e falan düştü. Çizgi roman okurları mason loncası gibi örgütlü bir şekilde genel dağıtıma girmeyen baskılara ulaşmaya çalışıyor. Bu organizasyonun farkında olmayan yeni okur ise tesadüfen bir yerde karşılaşırsa kitaba ulaşabiliyor tabii bu arada 500 tane basılan kitaptan bir kaç ay sonra bir kaç tane kalmışsa o da... Bu iş nereye kadar gider acaba?

boca1907

Dylan Dog şu ana kadar kaç sayı yayınlandı acaba?  Ben kaç tane sayı alabilirim yani çizgi romancı arkadaşlardan şu anda istesem?

Seriyi almak istiyorum da...

kalidor

Ben de takip etmiyorum ama Rodeo+Hoz 33 sayı çıktı sanırım. Geçen hafta çıkanla beraber 2 tane Maxi albümü var. 9 tane felan da dev albümleri var. Rodeo'dan bir özel albüm çıkmıştı, bir de galiba oğlaktan dobişko albümü var.
Crom! Ölüleri Say...

boca1907

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Şubat, 2012, 17:36:23
Ben de takip etmiyorum ama Rodeo+Hoz 33 sayı çıktı sanırım. Geçen hafta çıkanla beraber 2 tane Maxi albümü var. 9 tane felan da dev albümleri var. Rodeo'dan bir özel albüm çıkmıştı, bir de galiba oğlaktan dobişko albümü var.

çok teşekkürler hocam...saolasın...

Mister NO

Yazılanların dışında AD Yayıncılıktan da 10 sayı çıkmıştı.

DAMPYR

Dylan galiba 2 ayda bir normal çıkmaya başladı.Hoz bu kararlığını sürdürürse kendine daha çok okuyucu bulacak gibi itkiyle bende bu seriye başladım.Martinden daha çok hoşuma gitti bu seriye devam etme kararındayım.... 8) :) ;)

DAMPYR

Dylan Dogda atlanan sayıları Rodeo Telif sorunu yüzünden yayınlıyamamıştı.acaba bu çözüldümü?örnegin Rodeo Ad yayıncılığın kaldığı yer olan orjinal 13.sayı olan Aramızda yaşıyorların telifi AD de olduğu için yayınlıyamamıştı.aradan epey süre geçti acaba Hoz bu atlanan sayıları atlanan sayılar adı altında bir ciltle yeniden yayınlıyamazmı?kapak resmi sorunu olanları başka birine çizdirerek tabi... ???

NIC

Hoz comics Dylan Dog 35. sayıyı Haziran'da çıkarıyor

2. macera daha önce oğlaktan çıkmıştı.

Bree  Daniels tekrar dönüyor bu hikayede.

Sonu çok dramatikti...

Serbest meslek erbabı ve Kabuslar dedektifinin imkansız aşkı,kesinlikle okunmalı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: NIC 39 - 29 Mayıs, 2012, 18:00:49
Hoz comics Dylan Dog 35. sayıyı Haziran'da çıkarıyor
2. macera daha önce oğlaktan çıkmıştı.
Bree  Daniels tekrar dönüyor bu hikayede.
Sonu çok dramatikti...
Serbest meslek erbabı ve Kabuslar dedektifinin imkansız aşkı,kesinlikle okunmalı...

bu harika bir haber.... 8) 8) 8)

DAMPYR

arkadaşlar Dylan Dog yeni sayı ne oldu.yoksa Hozadamı nazar değdi.... ???

DAMPYR

Pulluk

35. sayıda yer alan "Ölümün Ötesinde" isimli macera, okuduğum en iyi Dylan Dog maceralarından birisiydi.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

s.b

Hoz Comics'ten açıklama:

DYLAN DOG:
Her ay bir tane dedik ve hiç aksamadı.

Bazı arkadaşlar soruyor, "Dylan'ın düzenli serisini neden her ay düzenli çıkarmıyorsunuz da Maxi ve Renkli seriye neden girdiniz?" Bunlar zaten İtalya'da üç ve altı aylık yayınlar. Dylan Dog düzenli seri bizim iki ya da üç ayda bir çıkarmayı planladığımız bir seriydi. Yani diğerleri düzenli serinin yerini almadı. Araya başka başlıklı Dylanlar girdi o kadar.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 03 Eylül, 2012, 10:13:02
Hoz Comics'ten açıklama:

DYLAN DOG:
Her ay bir tane dedik ve hiç aksamadı.

Bazı arkadaşlar soruyor, "Dylan'ın düzenli serisini neden her ay düzenli çıkarmıyorsunuz da Maxi ve Renkli seriye neden girdiniz?" Bunlar zaten İtalya'da üç ve altı aylık yayınlar. Dylan Dog düzenli seri bizim iki ya da üç ayda bir çıkarmayı planladığımız bir seriydi. Yani diğerleri düzenli serinin yerini almadı. Araya başka başlıklı Dylanlar girdi o kadar.
Dylan hiç olmazsa düzenli çıkıyor.Araya başka Dylan serilerinin girmesi sorun değil.ben Haşim beyin bu seriyi uzun bir süre devam ettireceğine inanıyorum... 8) :) ;)