Ninja Kaplumbağalar: Son Ronin - Marmara Çizgi

Başlatan Forsythe, 01 Nisan, 2024, 18:01:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 22 Nisan, 2024, 00:20:30Değerli pizagor. Köpeğinizi, imza gününden daha önde gördüğünüz için teşekkür ediyorum.

Bu arada sokaklardaki kedileri ve köpekleri; tanımadığım, tanıyıp da sevmediğim insanlardan çok ama çok daha fazla önemsediğim nettir, bu konuda duruşum budur Bayram Ağabey. Bir insanı sevmem için de iyi birisi olduğuna kanaat getirmem gerekir, bunun da ilk şartı sokak hayvanlarına karşı tutumudur, çünkü içindeki merhameti böyle anlarım. Onları sevmelerini beklemem ama en azından onlara dokunmamalarını, zaten zor olan hayatlarını hiç olmazsa daha da zorlaştırmamalarını beklerim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Değerli pizagor dost. " Insan " denilmesi için, Dünya' ya gelmek yeterlidir. " Insan olmak " için ise, tam da üstteki iletiniz deki değerlere sahip olmak gerekir. Benim de evimde bir Ankara kedim, bir sokak kedim ( kızım Arjantin'e yerleşmeden, yağmurda ıslanmış bir şekilde aç bilac titrerken bulmuş, daha küçücük bir yavru. Almış getirmiş. Şimdi evimizin Minnoş hanımı oldu. Bir de kısırlaştırdım onları. Bir de köpeğimiz var. Nereye gidersem peşimde. Motorla bir yere gitsem benden önce biniyor. Eşimi de postaladım kızımızın yanına Arjantin'e. " Siz dedim, orada bol bol Tango yapın, ben de burada çizgi romanlarımla, köpek ve kedilerimle büyük şair Nazım Hikmet' in  " memleketim " destanını yaşayayım ".

trooper

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Nisan, 2024, 08:18:39Bu arada sokaklardaki kedileri ve köpekleri; tanımadığım, tanıyıp da sevmediğim insanlardan çok ama çok daha fazla önemsediğim nettir, bu konuda duruşum budur Bayram Ağabey. Bir insanı sevmem için de iyi birisi olduğuna kanaat getirmem gerekir, bunun da ilk şartı sokak hayvanlarına karşı tutumudur, çünkü içindeki merhameti böyle anlarım. Onları sevmelerini beklemem ama en azından onlara dokunmamalarını, zaten zor olan hayatlarını hiç olmazsa daha da zorlaştırmamalarını beklerim.

Bu başlıkta Ninja Kaplumbağalar edisyonu için biçilen fiyatı gördüğümde bu parayla bir sokak canının hayatı kurtarılır diye düşünmüştüm. Koleksiyonerleri ve bu işe gönül veren herkesi anlıyorum ama kadrolu dört kedisi ve iki köpeği olup sokakta gördüğü her dört ayaklının önüne bir lokma da olsa dökebilmek için yanında mama taşıyan biri olarak bu fiyatlar benim psikolojik eşiğimin çok üstünde. O parayla on tane Zagor alıp üstüne uyuzdan kıvranan iki köpeğe tablet içirip hayatlarını kurtarırsın 😀

Forsythe

Alıntı yapılan: Forsythe - 18 Nisan, 2024, 11:11:55...
Ben tercihimi destek ve beğendiğim için Türkçe sert kapak ve özel olduğunu hissettiğim için Levend Çanga kapakta kullanmış bulundum.

Agamotto

Ben de Paralel Evren'den cumartesi günkü imza gününde hem TMNT Levend Çanga kapak hem de yanında bulmuşken Red Sonja'yı da beraberinde alıp Levend Bey'e imzalattım. Mevcut ekonomik koşullara ve fiyat konusuna girmiyorum ancak bu gibi etkinliklerin artmasını dilerim.

pizagor

Agamotto

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Nisan, 2024, 17:08:34Bir remark falan yok mu, sadece imza mı?

Benim aldıklarımda isme özel imza aldım sadece, fazlasını sormak benim de aklıma gelmedi :D  Daha sonrasında instagram'da yapılmış küçük çizimler gördüm sanırım.

pizagor

Sadece imza beni kesmiyor açıkçası. Ufak da olsa bir çizim olsun istiyorum.