Yeni Edisyonlar

Başlatan Lami Tiryaki, 06 Ekim, 2009, 10:32:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Hozcomics 1 Ocak 2010 dan baslayarak, yayinlayacagi yeni çizgiromanlari tarihiyle birlikte listeleyebilirse çok güzel olacak. Tabi Hasim bey bütün çr listesini açiklamayip bir kismina yer verecektir büyük ihtimalle. Önümüzdeki ilk 6 ayin listesini açiklasaniz simdilik yeter. Umut içinde listeyi bekliyoruz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Tombraks ile Gözler ve Karanlik Kadiköy'de raflarda.
Ikisi de 300 er sayfa civarinda.

BAHADIR

Ya Ben mi yanlis anladim yoksa bir degisiklikmi söz konusu Tom Brakslari alacaksam sirf Aslan Sükür kapaklari oldugu için alacaktim ama Usta sitilmi degistirdi.Kapaga imza atmaktanmi vazgeçti...Yoksa anlasamadilarda bir aksilikmi oldu...Merak ettim simdi...

Bu da Bonelli Romanzi serisi "Karanlik Ve Gözler"

Emegi geçen herkese tesekkürler...

s.b

Bu resim alisageldigimiz Aslan Sükür tarzina pek benzemiyor. Belki kitabin içinde bir açiklama vardir. Alip okuyan varsa bilgilendirsin bizi lütfen.

hakan alpin

tom braks kapagina söyle bir bakinca, bunu fatih okta'nin çizmis olabilecegini düsündüm :)
aslan abi'nin degil kesinlikle..

s.b

Bence da Fatih Okta olabilir.

s.b

Evet kapak resminin Fatih Okta'ya ait oldugu, az önce Ilyas Erkul Beyle yaptigim tel görüsmesiyle kesinlesti. Aslan Sükür resimleri Hasim Bey tarafindan pek begenilmedigi için kapaga konmamis. Ama kitabin içinde bu resim mevcutmus.

s.b

Kinowa, Jeriko, Judas, Coco, Jungla ve Çelik Blek 43. sayisinla geiyoooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrr.

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 09 Ağustos, 2010, 08:40:55
Kinowa, Jeriko, Judas, Coco Junkla ve Çelik Blek 43. sayisinla geiyoooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrr.

Abi sen yine yemedin içmedin ve yeni haberlerle geldin galiba.  :)

Anlasilan HOZ yayinlayacak bunlari.

s.b

Hepsini Hasim Öz-HOZCOMICS yayinlayacak. O DIYORSA YAPAR ABI. Sen konu basliklarini simdiden aç Hasan Abim.

tommikser

Judas için çok sevindim.Keske Tay yayinlariin formatinda yayinlansa birde anlamadigim Teksasi hoz bitirmedi mi?Be teksas kaç sayi anlayamadim gitti.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Ağustos, 2010, 09:46:01
Birde anlamadigim Teksasi hoz bitirmedi mi ? Bu teksas kaç sayi anlayamadim gitti.

HOZ Essegesse (Italyan) maceralarini bitirdi.

Daha sonra yayin hakkini alan fransizlar, essegesse den neredeyse 3 kat fazla macera yayinladilar.

HOZ fransiz maceralarina baslamisti ama yarim birakti.

Simdi devam edecek demek ki.

Çok da iyi olacak.

s.b

Verdigim bu haberler bana mahsus degil. Tom Braks'in 3. sayisinda iç kapakta yaziyor zaten. Ben Hasim Bey'le görüsüp iyice emin olduktan ve ayrintilari ögrendikten sonra buraya yazdim.
Ne varsa fumetti de var abiler, gerisi yalan. Comics - momics gitmiyor fazla.

kalidor

Judas'in Tay zamanlarinda yayinlanan 16 kitabi var. Daha sonra Demirbas yayincilik 3 ciltte bunlarin çogunu yeniden yayinladi. Bir de Erimer bilisim tek sayi renkli Judas yayinlamisti ki bu da zaten Judas'in geçmisini anlatan renklendirilmis eski sayiydi. (Tay Yayinlari sayi 5, Demirbas sayi 3). Judas'in Türkiye'de yayinlanmamis maceralari var mi?
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Bence fumetti-comics tartışmasına girmemeliyiz.
  Ayrıca yıllarca büyük başarı ile satılan Superman ve Örümcek Adam birer comic'tir. Burada aylardır isteriz diye kampanya yapılan Batman de. Önemli olan iyi yayın olması.
  Bu arada Kalidor haklı Judas'ın yayınlanmamış macerası var mı?
Ayrıca Esse Gesse'lere sözüm olmaz ama eski ayları kırpıp kırpıp yıldız diye satmak illa da gerekli mi? Hem de birkaç kere yayınlananları.
   İlla bunu yapacaksak (ki bence bu kadar yapmayalım, çok yayın az satış ve yenilerin önünün kapanması olacak gibime geliyor) neden kimse Kit Taylor'ı düşünmez. Bence diğer seçimlerden daha uzun soluklu (yoksa asıl mesele bu mu? Kısa soluklu bilinen çizgi roman) ve daha değişiktir.
  Bu arada bu listeden illa biri olacaksa da bence Jeriko olmalı
Sevgiler