En son hangi filmi izledik? Kisa Yorumlarimiz...

Başlatan Ramzy, 15 Ekim, 2009, 23:34:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Altın madalyon itkisi ile izlemeye başladım..."çok hızlı ilerleyen bir konusu olmasa da" açıklaması biraz hafif kalmış...Yarım saat dayandım...sonra sildim...Ama türün meraklıları sevebilir tabi... ;)

hanac

2009 Avustralya / İngiltere yapımı korku-gerilim filmi.

12 milyon USD bütçe ile çekilmiş, holivud ölçeklerine göre düşük bütçe bile denebilir.

Oldukça beğendim, ana konusu bir film ile benzerlik taşıyor (buraya yazmayayım, o zaman konu hemen anlaşılır)

Ama bu ana konudan yola çıkarak kendi yolunu buluyor.

Başrol yuncusu Melissa George filmi tek başına çok başarılı bir şekilde götürüyor.

Çok başarılı bir film, bana güvenin izleyin.

Pişman olmazsınız.

hanac

Hmmm

Filmi seyreden yok herhalde.

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2012, 11:41:28

Oldukça beğendim, ana konusu bir film ile benzerlik taşıyor (buraya yazmayayım, o zaman konu hemen anlaşılır)

Abi hangi film, 6. His mi? :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 31 Ocak, 2012, 11:47:50
Abi hangi film, 6. His mi? :D

Değil, asla tahmin edemezsin.

Groundhog Day desem  :)   ( bkz. http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3261.0.html )

Yani olaylar durmadan tekrar ediyor.

rumar80

sefik

Ben izledim abi,fena film degil.Bir ara dvdsi 5tl idi,o zaman almıstım.Hala da bulunuyodur bence,izlemeyen arkadaslar edinip izleyebilirler.

Peyami

Bana da Şeytan Üçgenini çağrıştırdı ama filmi seyretmedim. Koskoca admin kötü film tavsiye edecek değil ya...listemize alalım bakalım  :D

sefik

Bir de Daybreak diye bir dizi vardı,hergün aynı olayları yasayan bi adamın macerası.sadece 1 sezon, 13 bölüm,bulursanız onu da tavsiye ederim.

rumar80

Daybreak'i zamanında seyretmiş ve beğenmiştim.

Peyami

Bir kaç gün önce seyrettim.

Zannettiğim gibi Bermuda Şeytan Üçgeni temalı bir film değilmiş.
Sıradan bir yaratık/iblis korku filmi de değil.
Konusunu eli yüzü düzgün bir şekilde işliyor. 
Sonunu merak ettiriyor.

Ama beni boğan bir tarafı oldu ki söylemem lazım:
Sanki kaderci bir yanı var. Her ne kadar anladığım kadarıyla sonunu
tekamül olayına bağlasa da, bende bir "sıkışmışlık" duygusu uyandırdı.

Alıntı YapBaşrol yuncusu Melissa George filmi tek başına çok başarılı bir şekilde götürüyor.

Hmmm...bu düşüncenin arkasında tüm film boyunca mini şortla gezmesinin bir etkisi olabilir mi acaba...  :D

Melissa George'u ben pek beğenmedim. Belki de fiyaskoyla sonuçlanan son Stephen King uyarlamalarından "Bag of Bones"da da oynadığı içindir...Çok kötü bir filmi çağrıştırdığından olabilir..."A Lonely Place to Die" diye dağcılıkla ilgili bir filmi var. Onu da seyredip son kararımı vereceğim.

Neticede seyredilebilir kaliteye sahip...ama sayın adminimiz kadar hararetle tavsiye edebileceğim bir film değil...

DAMPYR

ünlü artislerin rol aldığı bu güzel filmi izlemek için aşağıdaki linke buyrun..... 8)

http://www.gencdizi.net/yangin-kulesi-1974-720p-hd.html

kedidiro

ne zamandır elimdeydi.izlemek bu akşama nasipmiş.fransız yönetmen sylvain chomet'in nesli tükenen bir sihirbazın ve onunla birlikte kuklacının, palyaçonun ve sihire inanan bir genç kızın hikayesini anlattığı muhteşem bir animasyon.disney değil, pixar hiç değil tamamen el çizimi tablo güzelliğinde sahneler, iskoçya tepeleri, edinburgh şehri ve yine kaybedenlerin dokunaklı hikayesi.neredeyse hiç konuşma ama sizinle birlikte yaşayacak sinemasal anlar vadeden bu filmi izleyin dostlar.hem sinema sever hem çizgi severler olarak

pearl jam

Alıntı yapılan: kedidiro - 12 Nisan, 2012, 23:05:39
ne zamandır elimdeydi.izlemek bu akşama nasipmiş.fransız yönetmen sylvain chomet'in nesli tükenen bir sihirbazın ve onunla birlikte kuklacının, palyaçonun ve sihire inanan bir genç kızın hikayesini anlattığı muhteşem bir animasyon.disney değil, pixar hiç değil tamamen el çizimi tablo güzelliğinde sahneler, iskoçya tepeleri, edinburgh şehri ve yine kaybedenlerin dokunaklı hikayesi.neredeyse hiç konuşma ama sizinle birlikte yaşayacak sinemasal anlar vadeden bu filmi izleyin dostlar.hem sinema sever hem çizgi severler olarak

Müthiş çizimleri "kedidir o kedi" :) abimin çok güzel özetlediği naif bir hikayesi ve harika bir anlatım tarzı olan, insana "Fransızlar bu işi biliyor" dedirten nadide bir animasyon.

emre ozdamarlar

Izledigim en ilginc intikam öykulerinden biriydi. Konu yavas ilerliyor ama surekli bir merak duygusunu tetikliyor bu. Göruntuler ve muzik cogu Almodovar filminde oldugu gibi kaliteli.
Ve evet ilk 30 dk.si harbiden dayanilir gibi degil ama konu anlasilir hale geldikce insan daha bir icine girebiliyor filmin.