Thor (2011) - Phase 1/4

Başlatan hanac, 22 Ekim, 2009, 22:47:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Mayıs, 2011, 19:12:25
     Not:  SHIELD'ın emrindeki sniper'a dikkat edin. Bu çocukta iş var.  ;)

Hawkeye değil mi abi o? :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Aynen öyle kardeş.
  Avengers öncesi ilk görünüş. Sen gittiysen. Yazılardan sonra ne oluyor gördün mü?

gamlıbaykuş

Evet filmi izledim, beğendim,güzel; ama şahane değil ve maalesef jenerik kısmını izleyemedim. Neler oluyor? :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

Vizyona girdiğinin ikinci günü izledim ve çok beğendim. Gitmeyenler varsa kaçırmasın derim.

pizagor

Henüz ilk filmi seyredemedim ama yine de ikincisinin müjdesini verelim!

2. film için söylenen tarih 26 Temmuz 2013... Kenneth Hemsworth'la devam edilirken, Branagh ile yollar ayrılıyormuş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Filmi izledim güzel bir filmdi çizgi filmlerdeki gördüğüm loki karakterine fazla benzememiş bu karakter bence daha iyi olabilirdi Thor iyi oturmuş yanlış sevgili aşkım natalie bu formata uğmamış Thor yanında biraz sırıtmış kara adamalr gene iş başında bu arada :) görsel efekler güzel olmuş izleyin üzülmezsiniz sonunu bekledik devamını hazırlık yaptık
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

hanac

Filmi yeni izledim, beğendim iyi olmuş.

Son haftalarda 3 tane çr uyarlaması izledim.

Green Lantern, Thor, Captain America

Aynen sıralamadakine eşdeğer beğendim.

tommikser

Bence abi green lantern içlerinde en sıkıntılı olan fimdi.Konuyu çok dağıtmışlar ve toplayamamışlar.Hal'ın sevgilisi mi yoksa green lantern mi arasında çok kalmış ve yönetmen her ikisini de kurtarayım derken konu dağılmış.

darkwood

Ben bu üç filmden sadece Thor'u izledim ve beğendim.
Film sonunda dünya ile olan bağlantının kopması ve Thor'un kız arkadaşı ile ayrı kalması sonucunda; filmin yarım kalmasına yol açtığını düşünüyorum.
Senaryonun bu şekilde hazırlanması filmin ikincisinin yakın zamanda vizyona gireceğinin habercisi gibi geldi bana.  8)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Mesut Abi film bitip cast aktıktan sonra 30-40 saniyelik bir bölüm daha var. Burada Nick Fury ve Loki'yi görüyoruz. Yani 2. filmden öte Avengers'a bağladılar olayı.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Destroyer'in kasabaya saldırdığı sahne ne dandikti öyle be.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Yeniden izledim. Sürükleyici bir filmdi. 7/10