ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 09 Ekim, 2012, 23:50:01
Şu sıralar çok yoğun olduğum için odayla pek ilgilenemedim. Bayram tatilinde bir el atarım belki.

Çizgiroman okumak ve onları düzenlemek için en güzel vakitler tatiller ve Bayramlarda oluyor.
Bayramların birde bu güzel yönü var.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Tam düzenleyemeden çektim ama tam düzene oturunca gene çekerim.Kütüphanemin son hali...

hennessy

Kardeşime bak hava yapıyor :) güzel olmuş güle güle oku
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Sağol abim benim.Bir kısmı senin sayende oldu.Onu okudun mu bunu okudun mu yok şu güzel bu güzel diye diye evde kitap koyacak yer kalmadı ;D ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ekim, 2012, 18:17:00
Sağol abim benim.Bir kısmı senin sayende oldu.Onu okudun mu bunu okudun mu yok şu güzel bu güzel diye diye evde kitap koyacak yer kalmadı ;D ;D ;D

Nazar değmesin :) kardeşime. yiğenime arşiv oldu işte kötümü :) İtkiler olmasa ben sadece Martin amca okuyacaktım ah o itkilerin gözü kör olsun :)

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ekim, 2012, 18:01:28
Tam düzenleyemeden çektim ama tam düzene oturunca gene çekerim.Kütüphanemin son hali...

Sayın Anti HSD başkanı Bilka Örümceklerin üzerindeki AR Hulk'lar ne ola ki?.Bir de bugün World War Hulk okunmuş.
Hayrola ::)  ???  :P
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Abi Hulk'ı okuyorum ama sevmiyorum,koleksiyonumda da var Ali Recan dönemi bence olmalı.Sadece Hulk değil ;D ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ekim, 2012, 19:07:28
Abi Hulk'ı okuyorum ama sevmiyorum,koleksiyonumda da var Ali Recan dönemi bence olmalı.Sadece Hulk değil ;D ;D ;D

Güneş seni hulk sevmeyen derneğinden kınama yazısı ile kınıyoz zaten bugün Hasan abi dedi admin olmak için Hulk okuyor diyoe felan.......

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ekim, 2012, 19:07:28

Güneş'in yönetime yaranmak amacı ile dernek kurallarına aykırı hareket edip, Hulk okumaya başladığı alenen tesbit edilmiştir.
Güneş siz olarak acil olarak toplanan anti Hulk derneği yönetim kurulu üyeleri tarafından alınan ortak karar gereğince; kendisine uyarı ve kınama cezası verilmesine, ve durumun devamı halinde anti Hulk derneğinden 6 ay süre ile uzaklaştırılmasına karar verildi..  :D  ;)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Otomatik Piyano hala bitmedi mi Güneş. Masanın üzerinde duruyor öyle >:( ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

s.b

Kütüphanen çok güzel. Yerleştirmeyide iyi yapmışsın. Üstteki Örümceklerin sağ yanında olan pembe sırtlı çizgiromanlar nedir acaba?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 28 Ekim, 2012, 20:41:09
Kütüphanen çok güzel. Yerleştirmeyide iyi yapmışsın. Üstteki Örümceklerin sağ yanında olan pembe sırtlı çizgiromanlar nedir acaba?

Sami abi onlar Bilka dönemi Supermanler. Ayrıca Güneş oda şahane olmuş gelip bir süre o oda da kafa dinleyebilir miyim :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Güneş'in kütüphanesi çok vasat ve düzensiz.

Beğenmedim.

haysat

Yakışır kardeşime..

Biz bu itki ile daha çok çizgi roman alır ve okuruz. (Okur muyuz acaba yoksa sadece alır mıyız ?)
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Sn. Güneş Semerci'ye yanıtımdır !

Ne kadar çizgiromanım olduğunu bilmiyorum.  :)

3-4 yere dağılmış olarak bulunuyorlar ve bunları bir araya getiremiyorum.

Yıllar içinde de oldukça çr sattığımı belirtmeliyim.

Kamuyounun ve Sn. Semerci'nin bilgilerine sunulur.