Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Fantastic Four Season One okuyorum. Orijin hikayesi ve şimdiye kadar oldukça iyi gidiyor, çizimler de harika.

Ahmet Oktay

Season One bitti, 10 puan verecek olsam 7'sini çizimlere veririm o derece beğendim çizimleri. Tam bilgisayara wallpaper yapmalık.

Şimdi araya biraz Dampyr sıkıştırıp sonra FF'e devam ederim.

Ahmet Oktay

Az önce Dampyr 5 bitti, eksik sayılarımdandı fuarda bulup almıştım. Özellikle sonlardaki zrcadlo bölümü çok hoşuma gitti. Diğer eksik sayılarımı da hızlıca tamamlamam lazım :)

Ras Al Ghul

Şu an Superman Action Comics cilt 1'i okuyorum. Yakında DC Universe by Alan Moore a başlıyacğıam.

Kuşatma ve Pelerinli Süvariye Ne Oldu biteli cok olmadı.

Ahmet Oktay

Bilka Örümcek'lerden, Örümcek ve Kara Kedinin ilk kez karşılaştığı macerayı okuyorum.

pizagor

Sabah serviste Batman: Yeni Dünya'yı bu sefer de Türkçe olarak okudum. Bence çok güzel bir yeniden yorumlama ve başlangıç. Özellikle Alfred'e biçilen rol farklı ve mühim. 'Pelerinli Süvari'ye Ne Oldu'yu henüz okumadım ancak son Batman paketi sıralamamda Gülen Adam'ın çok çok önüne koyuyorum bu albümü.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

aa

Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Nathan Never, Agenzia Alfa 2 bitti, uzayda geçen uzun soluklu, güzel bir bilim kurgu macerasıydı.
Hikayenin sonunu açık bıraktılar devamı gelebilir.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Dönüşümlü okumalarım devam ediyor.
Şu sıralar Nathan 16, Spider man Cosmic Adventures ve Spiru'lari okuyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Temmuz, 2014, 14:56:02
Şu sıralar Nathan 16, Spider man Cosmic Adventures ve Spiru'lari okuyorum.

Nathan Never'ın 16. cildi çıktı mı ki?

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Temmuz, 2014, 15:14:37
Nathan Never'ın 16. cildi çıktı mı ki?

Daha çıkmadı, ama ben 17.'yi de okudum. İstersen, özetleyebilirim. :)

altay1944

nathan never 15 okuyorum ...16 ve 17 için daha var.Sahi bu arada çizgidüşlerin programı nedir bilen var mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 09 Temmuz, 2014, 17:26:37
nathan never 15 okuyorum ...16 ve 17 için daha var.Sahi bu arada çizgidüşlerin programı nedir bilen var mı?

Abi, çizgi düşler'de yayın programı mı varmış?
Asıl olarak 4-4-2 oynamaya çalışıyoruz, ama oyun içinde 3-5-2'ye de dönülüyor.
Kadro rakibe göre sürekli değişiyor. Benim bildiğim kalede Saguaro oynuyor ve hiç güven vermiyor. Defansta kanatlarda brendon ve julia var; ama sık sık ileri çıktıkları için asıl yük ortadaki iki isme ısırıcı draka ve kara ejderhaya biniyor. Defansın önünde Zagor, Nathan ve alfa'dakiler orta sahayı kalabalık tutmaya çalışıyor. Forvet arkasında martin amca ve jerome bey, ileride de yaşlı kurt Teks, ceza alanı içinde yakaladı mı affetmez ...

Ahmet Oktay

Spiderman bitti, Aquaman'e devam ediyorum.

pizagor

Conan Aylık Yeni Maceralar Dizisi 157 - 158 - 159.

Farkettim de eskilere dönmek, tekrar okumak çok iyi geliyor bana. Yazdığım ve yazacağım, vakti zamanında es geçtiğim ayrıntıları farkediyorum. Günceli takip etmeyi bırakın demiyorum tabi ki ama evde tekrar okunmayı bekleyenleri ihmal etmeyin.

Şimdi Prophecy'ye geçiyorum.