Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

batman court of the owls, vay arkadaş, bu scott snyder neymiş? Helal olsun, bir batman ancak bu kadar güzel anlatılabilir....
They drew first blood...

Ahmet Oktay

2 tane Mister No okudum, gayet güzeldi, özlemişim sevimli pilotumuzu. Daha sonra DC'den birşeyler okuyayım dedim ama uyuya kalmışım. Kaç gündür gece 12'den sonra DC yada Marvel okumaya niyetlendiğim de uykum geliyor.
Başka bir deyişle 12'den sonra kabağa dönüşüyorlar ;D

pikofarad

Renkli Tex 1 - Ve O Gün Geldiğinde şu an okuduğum çizgiroman. Arkasından Red-Kit toplu albümler 3'ü okuyacağım.

Ahmet Oktay

aa

Esse Gesse Hayranı...

-brendon-

Marvel teamup 3 okuyorum sonrasında kara ayna ,baykuşlar divanı,amazing spiderman 13, ü sabırsızlıkla bekliyorum :)

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pizagor

Alf fasikülleri beni çekiyor, tutamıyorum kendimi!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pikofarad

Red Kit  Toplu Albümler 3'ü okumaktayım.

yalcinerol345

Astonoshing X-Men ciltlerini arka arkaya okuyorum.4.Ciltteyim.Öykü ve çizimler harika.En güzeli de karakter sayısı fazla değil.Okuması kolay.Mesela X-Men Mesih Kompleksi ciltlerinde de hikaye ve çizimler  harikaydı ama o kadar çok karakter ve takımlar var dı ki(en azından bu takımların isimleri Türkçe olsaydı) bu hikayeyi bir daha okumak zorundayım.

antiochia

Nathan 16,Mister no KM1, Teks süper cilt 48, Okko 2

s.b

Pazartesi gününden itibaren Brendon 12 ve 13, Saguaro3 okundu. Dün akşam Tex Renkli 2. sayıya başlayacaktım ama uyku ağır bastı. Bu akşam okuruz bari. Sonrada birkaç satır karalarız ilgili bölümlere.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pikofarad

Red Kit Toplu Albümler 3 bitti. Bone 2'yi okuyorum.

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

lampard