Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: pearljam - 27 Eylül, 2011, 10:40:30
Başıma bir şey gelmeyecekse  ;D ;D bir itirafta bulunmak istiyorum :

Julia okuyorum ama okuyamıyorum, bir türlü gitmiyor ne karaktere sempati duydum ne de çizimleri beğendim, okumak için zorluyorum resmen kendimi ama kaç gündür daha ilk macerayı bitiremedim. Belki de ilk macerası sarmamıştır bilmiyorum ama azimliyim okumaya devam edicem  :D

Daha ne itiraflar bizde, bkz. İtiraf Köşesi  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1122.0.html

BAHADIR

Alıntı yapılan: pearljam - 27 Eylül, 2011, 10:40:30
Başıma bir şey gelmeyecekse  ;D ;D bir itirafta bulunmak istiyorum :

Julia okuyorum ama okuyamıyorum, bir türlü gitmiyor ne karaktere sempati duydum ne de çizimleri beğendim, okumak için zorluyorum resmen kendimi ama kaç gündür daha ilk macerayı bitiremedim. Belki de ilk macerası sarmamıştır bilmiyorum ama azimliyim okumaya devam edicem  :D

İlk macera bir üçleme olduğundan biraz uzundur...Bugün ben 22 sayfalık comics fasiküllerini okumakta zorlanırken 390 sayfalık iyi bir kurgu ile örülmüş bir çizgiromanı bir oturuşta okumak gerçekten güç...Ama emin olun Julia'nın en iyi maceralarından biridir...Başka güzel macerası yok mudur.Aslında hepsi birbirinden güzeldir...Ama benim için Oğlak'ın yayınladığı ciltler de ki maceralardan "Eve giderken" adlı macera çizgileri ve konusuyla çok farklıdır...Yine aynı ciltde ki 2 sayılık tarikat macerası da belki de Julia'nın en kötü maceralarından birisidir...Yine de herşeyden vazgeçin Julia'dan vazgeçmeyin...

s.b

Bahadır abi, bahsettiğiniz o tarikat hikayesini ben de okumuştum. O macerada, insanların saçma sapan inanışlarla ne hale geldiklerini görebiliyoruz. Hernekadar uyduruk bir hikaye olsada gerçek yanlarıda olduğu anlaşılıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

Johnny Hazard oflaya puflaya bitti. :-\ :-\

Tom Braks 2. cilt yine eğlenceli 5 macerası ile bitiverdi.

Bu Tonton bu kadar yediği köfteden sonra kalp damar tıkanıklığı yaşamazsa bir daha bir şey olmaz kendisine. :P :P

15 tabak köfte yer de halen doymadım der mi insan?(Altına Hücum macerasında)  ;D ;D ;D

NIC

1602'yi bitirdim,çizimler ve kapaklar harikaydı,macerada aynı şekilde güzel gidiyordu ama sonunu Neil abimize hiç yakıştıramadım,hikayenin genel gidişatına göre çok hafif kalmış sonu.Amerikalılar acayip milliyetçiler,neyaptılar ettiler olayı Kaptan Amerika'ya bağladılar,gıcık oldum >:(

hennessy

Martin amca özel seri Jaspar'ın dönüşüne başladım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Julia'yı okudum.Yıllar önce maceraperestin kalın bir cildini okumaya çalışmış ama hiç beğenmemiştim.Hatta kitabı dahi bitirememiştim.Julia'nın 1001 Roman edisyonu ilgimi çekince aldım okudum ve beğendim.Devamı çıkarsa alacağım.

hennessy

Bugün aldığım yepyeni birgün örümcek adama başlayacağım.

hennessy

Bu pazar kendimi çizgi roman'a ve filme ayırdım.

Şimdi de Mister No Efsanevi Seri Maxi 1 ve 2 Küçük Odessa-Ölüm Meleği-3 K İşareti-Bir Zamanlar New Yorkta'yı okuyacağım.

caretta

Ben hiç Martin Mystere, Dylan Dog, Nathan Never, Dampyr, Julia, Yürüyen Ölüler okumadım.

Acaba çok şey mi kaybettim ? Mandrake, Pekos Bill, Mister No, Tom Braks gençliğimde okumuştum.

Bunlara tekrar başlamaya hiç hevesim yok.

Teks, Zagor, Judas, Red Kit, Tolga, Tarkan, Durango, Creepy ,Korku takip ettiğim dergiler.

Biraz tavsiyeye ihtiyacım var.
Caretta.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 04 Ekim, 2011, 20:10:16
Biraz tavsiyeye ihtiyacım var.

Abi, ne diyelim ki. Zevkler ve Renkler tartışılmaz.

Ama tavsiye istersen Martin Mystere Klasik Maceralardan başla derim.

s.b

Hiç okumadıklarınızla gençlikte okuduklarınızı mutlaka okuyunuz. Böylece şu anda hangisini okuyup okumayacağınıza daha iyi karar verirsiniz. Eski alışkanlıklar zamanla değişebiliyor. Mesela, ben gençlikte hiç Tex okumaz ve beğenmezdim. Oysa şimdi onsuz duramıyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Bir haftadır Star Wars Klon Savaşlarını okuyorum.İlk iki cildi daha önce okumuştum.Şu anda 6.cildi bitirdim.İlk iki cilt daha önce SW ile hiç ilgilenmemiş biri için anlaşılması en zor sayılardı.3 ciltten itibaren karaktarleri artık hayli  tanığımdan olsa gerek daha bir zevk alarak okudum.Hele 6.cilt, hele bu cildin finallerinde resmen şok oldum.Şimdi 7.cilde başlayacağım.İyi ki Klon savaşlarını almışım.

rumar80

Tercihlerine bakarak öncelikle Dampyr ve Büyülü rüzgarı dene derim.

hennessy

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 04 Ekim, 2011, 20:35:38
Bir haftadır Star Wars Klon Savaşlarını okuyorum.İlk iki cildi daha önce okumuştum.Şu anda 6.cildi bitirdim.İlk iki cilt daha önce SW ile hiç ilgilenmemiş biri için anlaşılması en zor sayılardı.3 ciltten itibaren karaktarleri artık hayli  tanığımdan olsa gerek daha bir zevk alarak okudum.Hele 6.cilt, hele bu cildin finallerinde resmen şok oldum.Şimdi 7.cilde başlayacağım.İyi ki Klon savaşlarını almışım.

Güç seninle olsun ayrıca http://yildizsavaslari.com/html/modules.php?name=Karakterler burdan karakterleri daha detaylı öğrene bilirsin soracağın sorulara aklımız el verdikçede cevap veririm :) ayrıca sitemizede hepinizi bekleriz....