Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Enki Bilal'den Ölümsüzler Panayarı.  Hikaye çizimler her şeyiyle çok iyiyidi.  Marmara Çizgi'ye de aferin. Kapaktan kağıt kalınlığına , boyutu ve baskı kalitesiyle on numara iş çıkartmışlar vakti zamanında. Marmara'nın Türkiye için alternatif sayılabilecek yollardan, main stream diyebileceğimiz süper kahramanlar dünyasına kaymasının nedenlerini anlayabiliyor ve hak veriyorum ama yine  de eski halini daha çok seviyorum.  Üşenmeden ve utanmazca tekrarlamakta fayda var. Bone ve Borgia istiyorum (z)  ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Teks,Kit Willer'i öldürün macerasını okudum,eski bir dostun ölümüyle sonuçlanan sert bir hikaye idi,beğendim,Seviyorum Boselli'yi  :-*

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Mart, 2012, 20:02:36
  Enki Bilal'den Ölümsüzler Panayarı.  Hikaye çizimler her şeyiyle çok iyiyidi.  Marmara Çizgi'ye de aferin. Kapaktan kağıt kalınlığına , boyutu ve baskı kalitesiyle on numara iş çıkartmışlar vakti zamanında. Marmara'nın Türkiye için alternatif sayılabilecek yollardan, main stream diyebileceğimiz süper kahramanlar dünyasına kaymasının nedenlerini anlayabiliyor ve hak veriyorum ama yine  de eski halini daha çok seviyorum.  Üşenmeden ve utanmazca tekrarlamakta fayda var. Bone ve Borgia istiyorum (z)  ::)

+1 :)

darkwood

Silver Surfer 2.cildi bitirdim. Kısa hikayeleri ve güzel Buscema çizimleri ile keyif verici mini bir seriydi. Silver Surfer'in diğer maceralarının yayını da umarım gerçekleşir..
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Alıntı yapılan: NIC 39 - 21 Mart, 2012, 20:26:02
Teks,Kit Willer'i öldürün macerasını okudum,eski bir dostun ölümüyle sonuçlanan sert bir hikaye idi,beğendim,Seviyorum Boselli'yi  :-*

Böyle yorumlar yazdınız mı içim bir cız ediyor...Yapmayın lütfen, alan var alamayan var... ???

kalidor

Nathan Never dev albümlerden 5. kitap olan Nemo'yu bitirdim. Diğer dördüne göre hikaye biraz sönüktü ama bizzat Mr Jinx'in bir karede yer alması ile yapılan Martin göndermesi harikaydı.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Forumun etkisi ile yillardir almadigim bir cizgi roman aldim, Martin Mystere - nam-i diger Atlantis. Kaptan Kidd in hazinesi adli 160 sayfalik guzel kapakli sayiyi aldim. Almamdaki baska bir etkende 160 sayfalik tam macera olmasiydi isin gercegi. Ama aradigimi bulamadim.

Bir sonraki sayiyi da alip bir daha deneyecegim sevebilmeyi ama bir sonraki sayiyi da sevemezsem sanirim yine birakacagim MM almayi / okumayi.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 22 Mart, 2012, 09:17:30
MM okumak için Klasik seri idealdir.
aynı fikirdeyim ben tüm seriyi alıp sonrada tekrar sattım.MM daha iyi.... 8) :D

alpi

Alıntı yapılan: NIC 39 - 21 Mart, 2012, 20:26:02

aylık tex'ler 156'da ara verdiği için 157'yi beklemiştim..dün gece geç saatte başladım,bırakamadım..kit willer'ın başrolde olduğu,kit carson'un sonlara doğru gözüktüğü güzel bir macera...

pizagor

Çizgi Düşler'den çıkan Solomon Kane'i okuyorum...

Bu ciltte bir baskı hatası mı vardı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

İçindekiler bölümü ile içindekiler uyumsuz Özgür:) Solomon Kane ilk çıktığında bu hatayı İlker Bey'e gösterince farketmişti. Yani içindekiler bölümünde yazan bazı maceralar aslında yok.  Bunun dışında Minima yayıncılık'tan 2-3 sene önce çıkan Solomon Kane : Dehşetengiz Serüvenler adlı kitabı da okumanızı öneririm. Öyküler çizgiromana her nekadar güzel adapte edilmiş olsa da orjinal metinden okumak daha iyi. Tüm solomon Kane öyküleri için kitap piyasada tükenmeden bir tane edinin.

http://www.pandora.com.tr/urun/solomon-kane-dehsetengiz-seruvenler/171622
Crom! Ölüleri Say...

V

Daredevil Sarı ve Thorgal cilt 7..

Daredevil Sarı'nın öyküsü gayet iyiydi.Thorgal 7'nin   öykü ve çizim olarak -kendi geçmişiyle karşılaştırırsak- vasat bir albüm

olduğu aşikar.Ama çoğu çizgi romana ölüsü bile yeter onun.

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Ben Mister No Km'lara iyice sardırdım.Adamım benim yav.Eğer biriyle içmek isteseydim biri Mister No diğeri Winchester kardeşler özellikle Dean ile içmek süper olurdu.Ama Mister No gerçekten süper bir çizgi roman.Bardaki muhabbetler gerçekten çok güzel.

NIC

Alıntı YapBen Mister No Km'lara iyice sardırdım.Adamım benim yav.Eğer biriyle içmek isteseydim biri Mister No diğeri Winchester kardeşler özellikle Dean ile içmek süper olurdu.Ama Mister No gerçekten süper bir çizgi roman.Bardaki muhabbetler gerçekten çok güzel.

Güneş eğer masayı dörtleyeceksen Corto'yu tavsiye ederim  8)