Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Dampyr Maxi 3. sayıyı bitirdim. Tapınağa başladım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

YKY den Tapınak ve Şirinlerden Astronot'u okuyorum.

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 29 Şubat, 2012, 16:21:13
Chew'in 2. cildini okudum, cok begendim. Yillardir okudugum en eglenceli cizgi romanlardan biri. Umbrella Academy ile bizi sevindiren JBC yayincilik'a pas atiyorum buradan, Chew'i Turkce'ye kazandiralim  :)

Emre pas alınmış. Ama Marmara Çizgi tarafından.  :)

rumar80

Savage Hawkman vol 1 okuyorum, arkasından sıra I, vampire vol 2'ye gelecek. DC'nin new 52'si beni Marvel'ın Now'ından daha çok etkiledi açıkçası.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: hanac - 14 Mayıs, 2013, 12:19:08
Emre pas alınmış. Ama Marmara Çizgi tarafından.  :)

Ooo cok guzel haber, helal olsun Marmara'ya!

darkwood

Lone Wolf a cub 4.cilt, içeriğinde 4 adet sürükeyici hikayesi ile başladığı gibi bitti.
Özellikle son macera "oyuncu" hafızalarda iz bırakacak nefis bir maceraydı.
Sırada Never aylık albüm 8 var.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Green lantern: Hal Jordan wanted cildine basladim dun gece yatmadan once,

Geoff Jones yine yazmis diyorum sadece ilk 20 sayfayi okudugum halde

DC yayinevi, marvel in yaptigi dagilma hatasina dusmeden, ana karakterleri cok iyi isliyor

Eskiden sadece superman batman okurken, son 1 yildir  green lantern ve aquaman i cok daha sever ve takip eder oldum, ki bu bence Dc acisindan buyuk basaridir

rumar80

Bir gün merakla Aquaman okuyacağımız söyleseler güler geçersin. Oysa şimdi her ay GON'dan merakla fasiküllerini bekliyorum.

dean

New 52 en çok Aquaman'e yaradı.Şahsen Batman ile birlikte Aquaman'in en sağlam New 52 olduduğu düşünüyorum. Bir de Dc warner ortaklığı filmini yapsa muhteşem olacak.

rumar80

Justice League filminde görürüz.

Klasik kahramanlar içinde bence en zayıf kalanı Flash olmuş. Kötü değil ama diğerlerine göre çok parıldayamıyor.
   Bir de Johns'un sonrası Green Lantern ailesi ne olacak merak ediyorum.

dean

HayalGücü

Ben her gün 1 Fumetti okuyorum. Salı Cumartesi Brendon, Pazar Caravan, Haftanın diğer günleri de Dampyr.
Şu an 18 ciltlik Dampyr stoğumun olması ile uzun süre bu programla devam edicem. Brendon bitince Julia yada Zonax, Caravan bitince Greystorm başlayacak :)

Her gün kesin 1 Fumetti okumanın yanı sıra yeni cilt çıktıkça Yürüyen Ölüler ve
Yalnız Kurt ve Yavrusu (Bunu da günde 1 macera olarak okuyorum. Özellikle bu seriyi hemen bitmesin çok yavaş okuyorum. Çocukken puding yerken hemen bitmesin diye çay kaşığı ile yediğim gibi :))

Yalınayak Gen, Tılsım ve Thorgal'ın 1er bölümü yeni satın aldım. Yakında bunları da başlayacağım, beğenirsem serinin diğer bölümlerini de alırım.

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Mayıs, 2013, 17:29:28
   Bir de Johns'un sonrası Green Lantern ailesi ne olacak merak ediyorum.

valla ben seri meri demiyorum, eger bozuyorsa bir kitap, direk birakiyorum. Zaten cok fazla alinacak cizgi roman ve cok az okuyacak zaman var. Bozdugu zaman acil bir pas cekiyor benim el

hanac

Alıntı yapılan: Phoney - 14 Mayıs, 2013, 19:11:39
Yalınayak Gen, Tılsım ve Thorgal'ın 1er bölümü yeni satın aldım. Yakında bunları da başlayacağım, beğenirsem serinin diğer bölümlerini de alırım.

Üçü de mükemmel.

Tılsım'ın 4. sayısını bekliyoruz.  Ben çok beğenmiştim.

Yalınayak Gen zaten bir başyapıt, gözyaşlarına hakim olamayacaksın.

Thorgal 1 derken Remzi Kitabevi'nin çıkardığı mı yoksa Çizgi Düşler'in cildi mi ?

HayalGücü

Alıntı yapılan: hanac - 14 Mayıs, 2013, 20:36:58
Üçü de mükemmel.

Tılsım'ın 4. sayısını bekliyoruz.  Ben çok beğenmiştim.

Yalınayak Gen zaten bir başyapıt, gözyaşlarına hakim olamayacaksın.

Thorgal 1 derken Remzi Kitabevi'nin çıkardığı mı yoksa Çizgi Düşler'in cildi mi ?
çizgi düşlerin çıkardığı ilk sayıyı aldım.