Şunu İsterim, Bunu İsterim Köşesi...

Başlatan s.b, 06 Kasım, 2009, 17:12:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 02 Temmuz, 2011, 09:58:55
1- Druuna

Druuna şu ortamda can yakar kanaatimce... Yayınlamak için yürek ister...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 05 Temmuz, 2011, 15:15:38

Druuna şu ortamda can yakar kanaatimce... Yayınlamak için yürek ister...

Poşetli olur olursa yoksa pahalıya patlar >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

labirent

Ben çizgi roman yayıncısı olsam çıkaracağım ilk çr 'ler :

1- KİT TAYLOR
2- ZEMBLA
3- KARA MURAT
4- YANDIM ALİ (SUAT YALAZ) olur ve bunlardan da zarar edeceğimi sanmıyorum. Ama görüyorum ki yayıncılar kumar oynuyor ve satılmayacağını bile bile Judas, Gordon vb. gibi çizgi romanların eski maceralarını çıkarıyorlar.

Günümüzde 300-400 sayfalık kitapları 20 TL altında almak artık mümkün olmuyor. Çoğumuzun 1000-1250 TL maaşla çalışan insanlar olduğumuzu ve aylık çr bütçemizin 150 TL ' yi geçemeyeceğini yayıncıların görmelerini ve bir fiyat ayarlaması yapmalarını rica ediyorum. Yoksa hem onlar hem bizim için sıkıntılı günler başlayacak.

pearl jam

Nerden geldi aklıma bilmiyorum ama geldi işte.. yayımlanma ihtimalini %1 olarak da görsem yazayım yine de :

George Orwell' in hayvan çiftliği' nin çizgi roman uyarlaması yayınlanmıştı yıllar evvel doğan kardeşte. Bu kadar klasik uyarlaması yayınlanıyo biri de bunu yayınlasın  :D 

hennessy

Alıntı yapılan: pearljam - 22 Temmuz, 2011, 13:06:32
Nerden geldi aklıma bilmiyorum ama geldi işte.. yayımlanma ihtimalini %1 olarak da görsem yazayım yine de :

George Orwell' in hayvan çiftliği' nin çizgi roman uyarlaması yayınlanmıştı yıllar evvel doğan kardeşte. Bu kadar klasik uyarlaması yayınlanıyo biri de bunu yayınlasın  :D

Bir baş yapıt olan bu kitabın çizgi romanıda mı varmış haberim yoktu keşke basılsa harik olurdu hele yeni nesil için mükemmel olurdu herkez eşittir bazıları daha eşittir :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

yayınlanan serilerin düzene oturması için bir süreliğine yeni birşeyler istemeyelim derim. hoş biz istedik diye hemen basacak halleri yok ama, pirince giderken evdeki bulgurun hesabı karışabilir diye korkuyorum ;D

rumar80

Bütün hayvanlar eşittir. Bazıları daha eşittir

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Temmuz, 2011, 23:56:09
ben bunuda isterim Umar abi ilk kitabı bitirdim gözlerim yoruldu bu kadar aksiyonu bir arada görmedim ben takip ederken yoruldum indy yorulmadı :) kesinlikle okunmalı hayal Türkiye de yayınlanmaz ama ben isteyeyim 40 kere söylersem olur :)

Arkadaşlar Indıana jones'i Avrupada yayınlayan yayınevi kim? Bana bilgi verirmisiniz.tüm Yayınevlerine mesaj çekelim.belki biri kabul ederde bu harika çizgi romana kavuşuruz.

hanac

Alıntı yapılan: yasa66 - 23 Temmuz, 2011, 09:43:41
Arkadaşlar Indiana jones'i Avrupada yayınlayan yayınevi kim? Bana bilgi verirmisiniz.tüm Yayınevlerine mesaj çekelim.belki biri kabul ederde bu harika çizgi romana kavuşuruz.

Amerikan Dark Horse yayınevine ait bir çizgiromandır.

hennessy

ben bunuda isterim Umar abi ilk kitabı bitirdim gözlerim yoruldu bu kadar aksiyonu bir arada görmedim ben takip ederken yoruldum indy yorulmadı :) kesinlikle okunmalı hayal Türkiye de yayınlanmaz ama ben isteyeyim 40 kere söylersem olur :)

Arkadaşlar Indıana jones'i Avrupada yayınlayan yayınevi kim? Bana bilgi verirmisiniz.tüm Yayınevlerine mesaj çekelim.belki biri kabul ederde bu harika çizgi romana kavuşuruz.

Umar abi sağolsun sayesinde seriyi okudum keşke türkçesi basılsa aksiyon tavan yapar :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Temmuz, 2011, 10:50:34

Umar abi sağolsun sayesinde seriyi okudum keşke türkçesi basılsa aksiyon tavan yapar :)
Ben Bu çizgiromanın yayınlanması için yayınevlerine faks göndereceğim.Telif hakkı pahalı olduğunu sanıyorum.O yüzden bunu arkası sağlam bir yayınevi yayınlar herhalde bana destek olun bu çizgi romanı çıkartalım arkadaşlar.bide bu kaç sayı bilen varmı?bana bu seriden kapak resimleri ve iç sayfa örnekleri gönderme imkanınız varmı?Yayınevlerine göndereceğim...

hennessy

Alıntı yapılan: yasa66 - 23 Temmuz, 2011, 12:03:26
Alıntı yapılan: hennessy - 23 Temmuz, 2011, 10:50:34

Ben Bu çizgiromanın yayınlanması için yayınevlerine faks göndereceğim.Telif hakkı pahalı olduğunu sanıyorum.O yüzden bunu arkası sağlam bir yayınevi yayınlar herhalde bana destek olun bu çizgi romanı çıkartalım arkadaşlar.bide bu kaç sayı bilen varmı?bana bu seriden kapak resimleri ve iç sayfa örnekleri gönderme imkanınız varmı?Yayınevlerine göndereceğim...

Indiana Jones Omnıcus Vol 1 - Vol.2
Indiana Jones Ombıus The Further Adventures Vol.1-Vol.2-Vol.3

rumar80

Dark horse bugüne kadar yayınlanmış Indiana Jones maceralarının tamamına yakınını bu ciltlerde toplamış. Further adventures of Indiana Jones Marvel'in yayınladığı 34 sayılık bir seri. Bunların büyük bir kısmı ülkemizde Bilka örümcek adam içinde verildi. Bu 3 ciltte bu maceralar ve Indiana Jones filmlerinin çizgi roman uyarlamaları var
   Indiana Jones omnibus ciltlerinde ise 4 ya da 6 sayılık maceraların (thunder in the orient, spear of destiny vs) toplaması mevcut
   Bence yayınlanması zor ama denemekten zarar gelmez

s.b

Tam Çizgi Düşler yayıncılığa uygun bir çizgiroman gibi duruyor. İlker beyin dikkatine....
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sami abi bence en uygun yayın evini bulmuşsun.
   Solomon Kane de Kull da Dark horse tarafından toparlanıp basıldı. Çizgili düşler de bunları yayınladı/yayınlayacak bu nedenle olabilir.
   Ama İlker forumu izlemiyor. Bu nedenle birinin kulağına kar suyu kaçırması lazım.  ;)