Captain America'nın Ölümü - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 10 Ocak, 2017, 16:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İdrava

Alıntı yapılan: Nightrain - 27 Mart, 2021, 21:17:28
Aynen. Ben de sadece Captain America: İç Savaş cildi yok.

Kızıl Tehdit'i bulabildim bir tek. Arayan varsa elini çabuk tutsun:

https://www.amazon.com.tr/Captain-America-Tehdit-Ed-Brubaker/dp/6059985688/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=K%C4%B1z%C4%B1l+Tehdit&qid=1616868982&sr=8-1
çoğu internet sitesinde var kızıl tehdit. Onda bir problem yok ama diğerleri bulunmuyor maalesef...

hennessy

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Mayıs, 2017, 21:18:53
Bu adamın yazdığı hikayelere bir türlü ısınamasam da aldım, bu seriyi okuyacağım.

Ben de bir hata vardır büyük ihtimalle.... :)

İlk çıktığı zaman alıp okumuştum hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama  3 aydır elim gidip geliyordu tekrar alayım mı yok dur al alma diye :)

Sonunda İlke kardeşim güzel bir HC yapınca kapak hoşuma gidince bu seriye ve öncesine tekrar bir şans vermek istedim. Bu adamın yazdığı hikayelere ilk zamanlarda ısınamamıştım sonra ısınmaya başladım.

Mesela zamanında Tex ve Mister No okuyamıyordum. Şimdi olmazsa olmazlarım gibi. Almadıysanız HC bir göz atın derim. Önce öncesini okuyalım bakalım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Hafta içi kitabı bitirdim. Bu sefer daha çok sevdim. Aksiyon olsun, karakterlerin anlatılışı olsun, diyaloglar olsun güzel yazılmış bir hikaye önümüzde duruyor. 7,5/10

Koleksiyon durumu

Sert kapak ve seçilen sayfa resmini çok beğendim. İmkanınız var ise alabilirsiniz 7/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları