Blackhawk

Başlatan dean, 18 Nisan, 2018, 01:56:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

İşte bu haber çok ilginç. Warner Bros, DC karakterlerinden Blackhawk filmi geliştiriyor. Üstelik Steven Spielberg ile birlikte. Gelen bilgilere göre Steven Spielberg filmin yapımcılığını üstleniyor. Filmi yönetmesi de çok büyük ihtimal.

rumar80

DC de önüne gelene film yapacağız diye anlatıyor ama somut ne var? Green lantern ne oldu? Ya da diğer anlatılanlar.
Sadece kalabalık yapmaktan başka bir şey değilmiş gibi geliyor bana.

hanac

da
Alıntı yapılan: dean - 18 Nisan, 2018, 01:56:00
  İşte bu haber çok ilginç. Warner Bros, DC karakterlerinden Blackhawk filmi geliştiriyor. Üstelik Steven Spielberg ile birlikte. Gelen bilgilere göre Steven Spielberg filmin yapımcılığını üstleniyor. Filmi yönetmesi de çok büyük ihtimal.

Bu film de nereden çıktı ? Yıllardır yayınlanmayan bir çizgi roman.

En son 1989 da 16 fasikül olarak yayınlanmış.

İlk sayılar 1944 yılına kadar gidiyor, büyük ihtimalle Steven Spielberg küçüklüğünde okumuş ve etkisinde kalmıştır.

1944 Kış Sayısı       -       2001 Arşiv Serisi

Nightrain

Spielberg, bu seriyi 80'lerden beri filme aktarmayı istiyormuş zaten. Bize beklemek düşüyor sadece.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Nisan, 2018, 09:44:50
Spielberg, bu seriyi 80'lerden beri filme aktarmayı istiyormuş zaten. Bize beklemek düşüyor sadece.

Tenten'i iyice unuttu bu arada.

dean

Muhtemelen Steven Spielberg'in ağırlığıyla hayata geçen bir proje Blackhawk. Spielberg, Marvel ya da DC'den bağımsız şekilde hikayeyi beğenip, filme çekmek istemiştir. DC'nin film evreninin dışında geçecek filmler bekleniyordu. Joker filmi bunların ilki olacaktı. Blackhawk'da yüksek ihtimal DCEU'nun dışında geçecektir. Ama tabi DC filmlerinin akıbeti düşünülürse heyecanlanacak bir sebep bulamıyorum. Son duyurulan DC filmlerine ne zaman vizyona girecek değil de, ne zaman iptal edilecek diye bakar oldum.

Animvader

Bu bir çizgiroman uyarlamasından çok Spielberg'un Yahudi olmasından dolayı da daha çok ilgi duyduğunu düşündüğüm Schindler'ın Listesi, Er Ryan'ı Kurtarmak, Kardeşler Takımı gibi 2. Dünya Savaşı'nda geçen, Nazilere karşı mücadeleyi anlatan filmlerinden biri olacakmış gibi duruyor. Zaten Blackhawk'ın  çıkış tarihi de Kaptan Amerika'nın Hitler'i yumrukladığı bir atmosferin çizgiromanlarda hakim olduğu İkinci Dünya savaşı yılları. Yani ben DC evreniyle ve diğer karakterle pek alakası olmayan, İkinci Dünya Savaşı'nda geçen bir aksiyon-macera filmi olmasını bekliyorum.