Sakın Söyleme - Karakarga Yayınları

Başlatan ferzan, 19 Eylül, 2020, 23:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Bir star parlar. Bir topluluk yanar. Ölen bir kadın huzur bulur. Bir çocuğun kalbi kırılır. İnsanlar bu dünyadaki yerlerini nasıl bulur ve bununla nasıl uzlaşır? Bu soru Nate Powell'ın çalışmalarının merkezinde yer alıyor. Ödüllü grafik romancı Powell, Sakın Söyleme'de güçlü kısa öykülerini bir araya getiriyor. Ruhani ve zorlayıcı hikâyelerine bir yazar olarak hem dürüst hem de şefkatli yaklaşıyor.

"Büyüleyici, şiirsel, görsel bir şölen. Sakın Söyleme, kafanızın içinde yer edecek. Kitabı bitirdikten sonra bile içindeki melodileri mırıldanıyor olacaksınız."

- Becky Cloonan

"Sakın Söyleme, öykü derlemesinden çok daha fazlası. Günümüzün en yetenekli hikâye anlatıcılarından birinin, geçirmiş olduğu evrimin bir aynası."

- Scott Snyder

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   11,50 x 17,50 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   176
    Etiket Fiyatı   :   38 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Sanıyorum Nate Powell 'ın Karakarga etiketiyle Türkçe 'ye çevrilen üçüncü çizgi romanı oluyor bu eser. İlki Yut Beni idi, hiç fena bulmamıştım ama sonraki kitap Any Empire 'dan memnun kalmadığımı hatırlıyorum. O sebeple bu seferki bana ne getirecek ya da ne hissettirecek kestiremiyorum. Büyük ihtimalle almak için acele etmem ama ilk anda alıp okuyacak olanların yorumlarına göre elimi yavaş ya da hızlı tutabilirim. Zira artık bütçemden ötürü eskisi gibi riske giremiyorum. Yorum beklemeksizin pervasızca kitap aldığım günler bir süre için geride kalacak. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

nicholaihel

Şu adamın ilk yayınlamaları gereken kitabı March'dı. Bi' onu yayınlayamadılar ya... Telifi mi pahalıdır nedir.

memospinoz

Alıntı yapılan: nicholaihel - 20 Eylül, 2020, 12:08:41
Şu adamın ilk yayınlamaları gereken kitabı March'dı. Bi' onu yayınlayamadılar ya... Telifi mi pahalıdır nedir.

Belki telifini başka bir yayıncı aldı ama basmıyor da olabilir.  ???

nikopol

Kitabin hikayesini anlattigi kongre uyesi John Lewis, bu sene icerisinde hayatini kaybetti. Eserin kalitesini kriter alirsak March'in bunca zaman yayimlanmamasi sasirtici, ama memleketteki cr satis rakamlarini dusununce normal.

allan quatermain

Yazarlardan biri de (Andrew Aydın) yarı türkmüş üstelik...