Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Zagor'un öldürülen anne ve babasının öcünü aldığı macera hangisi? Koordinat verebilir misiniz? 
They drew first blood...

caretta

Lal Klasik Zagor 16.sayı Mehmet Bey...

Mrtekin

Teşekkür ederim, Atilla Ağabey.
They drew first blood...

Nemo

ZAGOR 2020

Gelecek sene 60. yilini kutlayacak olan Baltali Ilah'imiz, bu sene once eski dostu/dusmani Kis Yilani ile karsilasacak. Sonrasinda Kocakafanin kizi Sophie Randall, babasinin intikamini almak icin harekete gececek.
Claudio Chiaverotti ve Marco Torricelli ise Zagor'un eski dusmani Kandrax'i yeniden hayata dondurecekler.
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Ocak, 2020, 18:47:32
Claudio Chiaverotti ve Marco Torricelli ise Zagor'un eski dusmani Kandrax'i yeniden hayata dondurecekler.

OMG   ;D ;D ;D

Kandrax geri mi dönüyor.

Nemo

Forumda daha once gecti mi bu konu hatirlayamiyorum ama Hellingen'in adini bilen var mi? :) Martin ile Dylan'in son ortak macerasini okumaya calisirken gercek adini ogrendim :)
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Profesor Garth Hellingen :)

Bir macerada gectiyse de hatirlamiyorum.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Alıntı yapılan: hanac - 01 Şubat, 2020, 17:08:23
OMG   ;D ;D ;D

Kandrax geri mi dönüyor.

660. sayi ile tesrif edecek :)
Özel Alfa Ajanı

hanac

gamlıbaykuş

Çizimler de, kapak da çok iyi. Biz daha çok bekleyeceğiz okumak için.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Bu güzel sayıyı türkçe okumak için, Lal'in aylık periotları ile devam ederse 4-5 yıl kadar daha bekliyeceğiz.
Darkwood Sakinleri..

Nomad

Biraz iş, biraz da evde çocukların yüklenmesi ile okuyacak hafif şeyler arayışım beni klasik fumetti lere itti bu aralar.
Eski dost Zagor u tekrardan elden geçiriyorum kafa boşaltma saatlerimde.
Aklına kıt (naif diyelim ) bileğine kuvvetli dostumuz bildiğiniz üzere kolay kolay zumzuk dövüşünde kaybetmez.
1 vs 3, 1 vs 5 Zagor için farketmez. Sayılar teferruattır dostumuz için.
İcabında bardaki herkes, icabında bir kasaba dolusu insan kum torbası olur onun yumruklarına.

Ama nadiren de olsa çetin cevize çattığı olur.
Herkesin aklına ilk SuperMike gelir sanırım.
Ama ben zor yerden soracağım.
Aşağıda Zagor u adil bir yumruk dövüşünde pataklayan abi kim?
Hatta adil derken, bu arkadaş daha dezavantajlı idi Zagor a göre.
Uzun bir süredir aç susuz kaçmaktaydı.
Buna rağmen Zagor u halı gibi silkeledi.

Kimdir bu abimiz?

rumar80

Bazı dostlar bana kırılacak biliyorum ama bir zamandır çok kendilerini yenilediklerini düşündüğüm için Zagor ve Tex okumayı bıraktım. Sevenlere saygım sonsuz ama günümüz şartlarında okumaya da pek niyetim yok.

V

Tarihsel gelişimi içerisinde özellikle Zagorun malesef fumetti evreninde kendini yazar ve çizer kadrosu olarak geliştirip-dönüştüremediğini veya zamanla dönüştüğü karakteri eskisi kadar sevemediğimi belirteyim bende.Belki baba -oğul Bonelliler sonrası Sclavi, Manfredi, Boselli gibi yaratıcı yazarlar Zagor evreninde daha çok yer etselerdi efsane zamana karşı daha sağlam durabilirdi zannımca..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: Nomad - 24 Ocak, 2021, 13:29:56
Kimdir bu abimiz?

Muhteşem bir soru.  ;D

Ama cevabını bilmiyorum.

Bilse bilse Nemo ya da Caretta bilir.