Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Genel olarak hikayeleri zekice yazılmış oluyor Mortimerin, ben sadece dokumacı ile olan hikayesini çok çabuk sonuçlandırıldığını düşünüyorum. Sanırım Bonelli de o yüzden dokumacıyı da tekrar getirecekmiş

DAMPYR

Konu kalmayınca onun dönüşü bunun dönüşü deyip macerayı devam ettiriyorlar bence bu bir tıkanmadır artık yeni konu üretemiyorlar

Saki

Kımler döndü şimdiyekadar hadi bakalım sayabilir miyiz...

Marcus, Thunderman, Blondie, Smirnoff...

Kinowa59

Sayın saki, Bulması zor olanları siz yazmışsınız. Hellingen, Mortimer, Süper Mayk gibi bulması kolay olanları da bizlere bırakmışsiniz.

Zeljko

Dönmeyen kim kaldı desek daha uygun olacaktır  :) Okuyucu olarak beni en çok heyecanlandiracak dönüş Bosellinin ki olacak şüphesiz.10 yil oldu galiba Zagor yazmayali.Şöyle Cainli yada Murdolu bir yol hikayesiyle dönsede azicik aşka gelsek
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Saki

Offf Kain dönse gerçekten ve tabiki Andreucci çizecek...

Saki

2014 te yayınlanan sert kapak renkli KM Zagor.

alan ford

Murdo süper karakter, hiç boşu yok. Böyle gri karakterler çizgi romana çok yakışıyor ki şahikası Corto'nun Rasputin'i.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Saki

Bu resimi ilk defa görüyorum...

Kinowa59

Sayın Saki, bu güzel görselin çizeri kim acaba.

Nomad

Alıntı yapılan: bayram - 18 Ocak, 2022, 00:03:47

Elleri gördüğüm gibi Ferri dedim.  :)

Kinowa59

Bende" Ferri' mı çizdi acaba" diye düşündüm. Ama surat çizimi Ferri' çizimine benzemiyor. Birde, büyüteçle bile incelediğim halde " Ferri'" imzasını göremedim. Kişisel düşüncem, bence Ferri' değil.

Saki

Şimdiye kadar ne varise Zagor her şey okudum, yeni seri, specialeler, Maxi, Dev albümler, Almanaklar ama bu hangi maceradan bilemiyorum, kimin de çizdiğini tahmin edemiyorum, olabilir ki tek sayfa çizim. Bu yaratik ise Heraclesin savaştığı Hydra ya benziyor, nasıl benzettim, herhalde filiminden.  :D

Çizimi burada Zagorseverler facebook grubundan indirip paylaştım...

hanac

Alıntı yapılan: bayram - 18 Ocak, 2022, 00:03:47

Kesinlikle Ferri.

Macera içinde çizilmemiş, bir fuar veya sergi için çizilmiş olabilir.

Saki