The Umbrella Academy (Şemsiye Akademisi) - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 24 Aralık, 2009, 17:33:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Erimozen

Hayrani oldugum Rock band My Chemical Romance'in vokali Gerard Way. bir cizgi roman yazdiysa benim onu acilen okumam gerekir. En azindan 1. Cildi satmayi dusunen birini bulamaz miyim ha! :D

HacıGeraltEmmi

Çizgi roman satış noktaları bölümündeki sahaf arkadaşlar ile irtibata geçerseniz uygun fiyata bulabilirsiniz.

Jedmau

2. cildin çevirinde sorun vardı. Sina arkadaşımız talihsiz bir sorun yaşamıştı. Bugün yarın elimize geçecek.

Editör kontrolünden sonra grafik işlerine başlayacağız. Sanırım 2013 ilk ayları gibi piyasaya çıkacak.

Haber vermek istedim.

Sevgiler
Ertan

kalidor

1 yıllık bir gecikme ama  yine de geliyor, sağlık olsun, teşekkürler.
Crom! Ölüleri Say...

Jedmau

İnan üsatadım be hepinizden daha çok bazı şeyleri hızlı hızlı bitirmek istiyorum . Ama lanet olası bazı sorunlar ve piyasanın bize ettiklerinden dolayı yavaş kalıyoruz.

Sinanın başına gelen bir talihsizlik , konumuz ile uzaktan yakından alakası yok. Ama diğer yapılanlar affedilir hatalar değil.

Sevgiler
Ertan

darkwood

2.sayının en azından fuar'a yetişmesini bekliyorduk ama bu beklenmedik sorunlar yayın periodunu 2-3 ay daha sarkıtmış görünüyor. Yayınlar konusunda aksilikler her zaman oluyor bunu sık sık görüyoruz. Umarım araya başka sıkıntılar girmez ve diğer yayınlarda bir an evvel çıkar..
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Çok beğendiğim bir seri. Kitap fuarında yeterince yeni çizgi romanımız olacak bu da varsın biraz geciksin.

Deadpool u da merak ediyorum acaba o ne durumda?

omega red

zaten 3. cildi yok daha. o yüzden çok aceleye gerek de yok diye düşünüyorum.
okumuyorum ama clone wars serisinin bitirilmesi daha önemli bence.

Jedmau

Merhaba,

İkinci cilt baskıya giriyor. Klon 8-9 ve detective comics 1 ile beraber yayınlanacak.

sevgiler
ertan

Nightrain

1.cildi de almamıştım. 2.cilt çıktığında ise askerde olacağım için hemen alamam. Ancak dağıtım iznim uzun olur da memlekete gidersem o zamana alabilirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Güzel haber ;D

Arkadaşlar, okumayan varsa bir şans tanıyın derim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ercoktay

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Haziran, 2014, 13:23:48
Güzel haber ;D

Arkadaşlar, okumayan varsa bir şans tanıyın derim...

Ben daha okumadım :) Birinci cilt var ikinci cildin çıkmasını bekliyorum okumak için :)

pearl jam

Nihayet. En sevdiğim comics serilerinden biri hatta birincisi bile olabilir.

3. cilt Amerika'da çıktı mı ve biz ne zaman okuruz diye de merak ediyorum