2017 KARAKARGA EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 27 Ocak, 2018, 15:58:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Ece 1                                                     Ece 2                                           Ece 3

Epileptik                                           Güçsüz Düşmezsen Hayat Güzeldir          İnsomnia Cafe

Kainat                                      Kedo-İstanbul'a Bir Masal                  Köpek Balıkları

Bihikaye                                  Burma Günlükleri                                Buzul Çağı

Muhammed Ali                            Oğulların Diyarı                         Ortam

Shenzen-Çin'den Bir Gezi Hikayesi    Yalnızlar Rıhtımı                    Yapay Zeka

Leonardo da Vinci                                            Asla Kitabı   

Aziz Sancar                                                               Brodeck Raporu-1.Kitap Öteki               

Yaz Uykusu                                           Zaman Bükücüler-Kayıp Telefon
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yidar

hanac

kharon

Buzul Çağı  dedim ama Yaz Uykusu da supermis  :-\

ferzan

Sadece kapak estetiği değil, içerikle olan münasebeti, tavrı ve kendince anlayışı dolayısıyla Bihikaye dedim ama Epileptik 'e de sık sık aklım kaydı yine aynı sebeplerden ötürü...Çok kararsız kalsaydım herhalde Brodeck Raporu 'nu seçip içimi rahatlatabilirdim ama olmadı, bu meksika açmazından tam olarak kurtulamadım...Üçü arasında kalıp tercihimi Bihikaye 'den yana kullandım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

doktor1881

brodeck raporu açık ara gönlümü kazandı

nocardia

Ben de Brodeck raporuna verdim oyumu.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Brodeck Raporu ile Yaz Uykusu arasında kaldım ve oyumu Yaz Uykusundan yana kullandım.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

aa

Esse Gesse Hayranı...

nicholaihel

Bir oy kullandım ama gördüm ki ne çok güzel kapak var; Muhammed Ali,  Bi Hikaye, Burma Günlükleri ve Epileptik...

Oyum Brodeck Raporu oldu.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tuco Ramirez

Brodeck Raporu'nda ana resim bütün halinde olsaydı daha iyi olurdu. Dikine orta şeritteki iki küçük resimle kitap ismi kapağı bozmuş bence.

Ben buzul çağı dedim.