Yarım bırakılan seriler

Başlatan pizagor, 04 Ocak, 2010, 21:49:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 03 Eylül, 2013, 22:07:18
Tarkana ne oldu hani yarım kalan maceraya kadar sürdüreceklerdi o yönde bir açıklama yapmamışlarmıydı... ??? ::) :-\

Yahya bro bkz . aşağıya

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1327.msg83644.html#msg83644

s.b

Alıntı yapılan: abselemon - 03 Eylül, 2013, 19:12:04
Akim'in sadece 2 sayısı yayınlandı. Keşke sayılan tüm çizgiromanları hoz üstlense. Sıradan temizleye temizleye giderdi.

Her yarım kalan çizgiromanı da Hoza şutlamayalım. Hangi yayıncı yarım bıraktıysa o devam etsin. Madem başlıyor öyleyse sonunu getirecek.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Mart, 2010, 16:33:29
Aldigim son duyumlara göre, XIII için yapilmak istenen tipki Thorgal gibi birkaç albümü biraraya toplayip yayinlamakmis. Yayinci bunun için yurtdisindan izin almaya çalisiyormus... Ilgilenenlere duyurulur...

Duyum 3,5 sene sonra gerçekleşmiş.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Red Sonja - Marmara Çizgi

Kimmeryalı Conan (renkli seri)- Marmara Çizgi

Crom! Ölüleri Say...

s.b

Vahşi Batının Hikayesi West'de nadasa bırakılmış durumda.

afu

West denilince aklıma geldi.
Marmara, W.E.S.T. telifini de aldığını söylemişti bana, 2-3 sene evvel bir kitap fuarında ?

s.b

O başka bir West oluyor bildiğim kadarıyla.

afu

caretta

Hoz'un yayınladığı Kit Taylor'u  da "yarıda kalmış çizgi romanlar mezarlığına" defnedeli aylar oldu.Meraklılarının başları sağolsun."Durango,Cassidy,
Nick Raider" henüz musalla taşında mı yoksa kefenlenip toprağa verilmeyi mi bekliyorlar?

caretta

Bu başlıktan  Blueberry kefeni yırtmış durumda.Darısı diğer "merhumların" başına!

Ras Al Ghul

Bir kaç sene geç olsada Ultimate x-Men yarım kalmış yayınlardan keşke arkabahçe devam ettirse ::)

panthei

Merhaba, genel olarak ne düşünüluyor merak ediyorum. Özellikle bazï yayinevleri bunu bir satiş politikasi haline getirmiş gibi gözüküyor, bir seriden 2 cilt basip hopp yeni seri anons ediyorlar vs tabi bunlar olurken 2 senedir 2.-3. cildi beklenen yayinlar oluyor vs. Okuyucuya devamli yeniyi sunup ustelik kotu isciliklerle birkac ciltlik ticari "zeka" mantigina bu denli prim vermek, ustelik o eserin yayinlanmasini birsekilde bloke ediyor olmak dogru mu?

Siz hangisini tercih ediyorsunuz? Her seriden birer ikiser olsun kutuphanemde mi, yoksa full seriler mi?

battlehammer

yarım bırakma konusunda sicili kötü yayınevlerinin serilerine şüpheyle yaklaşıyorum. Eğer orijinali İngilizceyse fazla düşünmeden amazona müracaat ediyor, orijinali farklı bir dilde ise seri tamamlanana kadar satın almıyorum.

seastar1000

Prestij yayınevi bu konuda Liderligi kimseye birakmaz

Nightrain

Ben Remzi'yi tek geçerim. Adamların bu zamana kadar istikrarla yayınladıkları tek çizgi roman Asteriks.

Diğer yayınları hep yarım bırakılmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"