Fantastic Four - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 29 Mart, 2018, 22:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Şimdi bu yayın çıkıyor mu, çıkmıyor mu?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Yeni çıkacak yayınlardan birinin yorumlarında soru üzerine 2019'da çıkacağını yazmışlar.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

BAHADIR

Alıntı yapılan: frodo - 09 Kasım, 2018, 11:04:15
Yeni çıkacak yayınlardan birinin yorumlarında soru üzerine 2019'da çıkacağını yazmışlar.

Saman kağıda basacaklarsa "Allahlarından bulsunlar" derim sadece...

Edisyon ve işçilik kalitesizliğine artık bir şey diyemiyoruz kaale alan yok zaten... Ama sen 30 yıl sonra kalk bu ülkede Fantastik Dörtlü bas... Onuda saman kağıda bas... Bunu da kaale alan olmayacağına göre ve "ben ne basarsam o" mantığı güdülmeye devam ettiği müddetçe... Her ay 50 çeşit çizgiroman çıkarsan ne yazar, çıkartmasan ne...?!?

Nightrain

Alıntı yapılan: BAHADIR - 09 Kasım, 2018, 12:02:21
Saman kağıda basacaklarsa "Allahlarından bulsunlar" derim sadece...

Edisyon ve işçilik kalitesizliğine artık bir şey diyemiyoruz kaale alan yok zaten... Ama sen 30 yıl sonra kalk bu ülkede Fantastik Dörtlü bas... Onuda saman kağıda bas... Bunu da kaale alan olmayacağına göre ve "ben ne basarsam o" mantığı güdülmeye devam ettiği müddetçe... Her ay 50 çeşit çizgiroman çıkarsan ne yazar, çıkartmasan ne...?!?

Blackest Night'ı sırf bu yüzden almayacağım işte. Sene olmuş 2018, hala şu dandik kağıda çizgi roman basıyorlar. Bunlardan başka krizi bahane edip saman kağıda geçen olmadı.

dean

Bu kağıt mevzusu benimde canımı çok sıktı. Comics ciltlerini kuşe kağıt dışında düşünemiyorum. Okurken zevk alamıyorum. Hele ki Green Lantern'de olduğu gibi seri devam ederken kağıt değişmesi çok acı. Seri devam ederken ilk önce ince kağıttı, sonra kalına geçildi, şimdi ise kuşe bile değil.

hanac

Nightrain

Köprü hikayesi, Dark Reign: Fantastic Four cildinde vardı sanırım. Önce onu basacaklar demek ki. Gelsin de; alalım, okuyalım.

Agamotto

4 kalın cilt olarak çıkması planlanıyormuş.

Nightrain

Kalın cilt severim. Kitaplıkta şahane dururlar. ;D Fantastic Four'un basılacak olması harika ya. Keşke klasik maceraları da basılsa. Sadece FF için değil, diğer Marvel karakterleri için de geçerli.

BAHADIR

https://www.goodreads.com/series/74089-jonathan-hickman-s-fantastic-four

Bu kadar sayıyı atlamadan 4 cilde sığdıracaklarsa... Her cilt orijinal olarak 2 Tpb içermesi lazım... Hadi hayırlısı...

Bilal ceylan

Bu memmleket de omnibusları ne zaman görürüz acaba.marmaranin astonishing  omnibus u çok iyiyidi.diğerlerinide koleksiyonumuz da görmek isterim.

Nightrain

Ekonomik şartlar omnibusların basılmasına izin vermiyor.

memospinoz

Kalın ciltse büyük ihtimalle Green Lantern'in son cildinin kağıt türüyle basılır.

Alıntı yapılan: Bilo - 30 Nisan, 2019, 11:41:30
Bu memmleket de omnibusları ne zaman görürüz acaba.marmaranin astonishing  omnibus u çok iyiyidi.diğerlerinide koleksiyonumuz da görmek isterim.

Uzunca bir süre omnibus basılacağını sanmıyorum. Normal ciltler basılmaya devam etsin de buna da şükür diyelim.

En büyük korkularımdan biri ciltlerin azalıp fasiküllerin çoğalmaya başladığı bir periyoda girilmesi. Tamam orijinal dilinde güncel olarak fasikül alıyoruz da Türkçe fasikül formatına pek sıcak bakmıyorum. Zira hepsi eski tarihli. Aldığım bir şeyi ikinci kez almak hoş olmuyor. (Güncel olarak orijinaliyle aynı anda Türkçe basılsalar ayrı tabii ama o da sanırım olabilecek bir durum değil.)

Nightrain

Amerika'da çoğu omnibus'un fiyatı 90-100 birim. Aşırı kalın olanlar 130'a kadar çıkıyor. Biz de en ucuzu 400 birim olur.

Fantastic Four'u umarım o kağıda basmazlar.  :'(