Fantastic Four - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 29 Mart, 2018, 22:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İdrava

Bu arada tartışmaya sadece kağıt kalitesinden girdim amam ff ile ilgili hiç bir bilgim olmadığım için soruyorum. Bu seri sağlam bir serimidir?

Nightrain

Alıntı yapılan: İdrava - 05 Mayıs, 2019, 17:15:07
Bu arada tartışmaya sadece kağıt kalitesinden girdim amam ff ile ilgili hiç bir bilgim olmadığım için soruyorum. Bu seri sağlam bir serimidir?

Oldukça sağlam bir seridir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Hiç bir şey demiyorum... Sakinim...

İdrava

dean

Bu seri sağlam bir serimidir?

Modern dönemdeki en sağlam Fantastic Four serisi. Çıktığı zaman kesinlikle kaçırma derim.

Nightrain

Secret Wars'a ilk adım bu seri ile atılıyor dersem yanlış olmaz.

İdrava

Eyvallah. Çıkar çıkmaz alacağım tavsiyeniz üzerine. Sadece arkadaşın neden sakin olması gerektiğini anlamadım.

memospinoz

En son yazdığımdan bu yana amma çok kağıt muhabbeti dönmüş. Bir an kağıt sanayisi veya matbaa forumuna girdim zannettim.  ;D

BAHADIR

Alıntı yapılan: İdrava - 07 Mayıs, 2019, 23:29:35
Eyvallah. Çıkar çıkmaz alacağım tavsiyeniz üzerine. Sadece arkadaşın neden sakin olması gerektiğini anlamadım.

Sıkıntı yok sayın İdrava kendi kendime takılıyorum... Ama sakin olmakta her zaman fayda vardır... ;)

İdrava

Alıntı yapılan: BAHADIR - 08 Mayıs, 2019, 10:03:21
Sıkıntı yok sayın İdrava kendi kendime takılıyorum... Ama sakin olmakta her zaman fayda vardır... ;)
eyvellah. Sevgiler sayın Bahadır dostum.

hanac

Nightrain

Alan arkadaşlar hangi kağıdı kullandıklarını yazarsa sevinirim.

darkwood

Fantastik Dörtlü nihayet yolda desenize, bu arada beleş fasikül de fena görünmüyor.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Yayıncı bile Fantastik Dörtlü derken bizim Fantastic Four - Arkabahçe Yayıncılık başlığımız tezat oluşturmuyor mu? Bu durum sadece beni mi rahatsız ediyor  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

KenParker

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Mayıs, 2019, 19:59:43
Yayıncı bile Fantastik Dörtlü derken bizim Fantastic Four - Arkabahçe Yayıncılık başlığımız tezat oluşturmuyor mu? Bu durum sadece beni mi rahatsız ediyor  :)
Benim de tuhafıma gitti. Dilimize sahip çıkalım demeye gerek var mı