Kraven the Hunter

Başlatan dean, 02 Ağustos, 2018, 20:06:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Sony, solo Kraven the Hunter filmi için The Equalizer 2 filminin yazarı Richard Wenk'i görevlendirmiş. Bu iş biraz saçma bir hal almaya başladı. Venom dışında Silver & Black, Morbius, Silk, Nightwatch ve Kraven filmi duyurdular. İyice DC'nin film duyurup hiçbirini yapamamasına dönecek gibi. Aynı şeyleri yine söyleyeceğiz ama Kraven, Spider-Man'in peşine düşmedikten sonra ne yapayım ben öyle Kraven'i

kharon

Ne kadar tuhaf; yeni serilerden birinde Kraven Venom'un pesine dusuyor acaba oyle birsey mi planliyorlar.

Karakterleri boyle yipratip harcamaslar , Marvel-Orumcek evreninin bir parcasi olarak gorebilsek keske Venom'u Kraven'i

dean

Filmin yazarı Richard Wenk, filmin Kraven'in orijin hikayesi olacağı, çoğunlukla "Kraven's Last Hunt" hikayesinden esinlenileceğini ve Spider-Man'i içereceğini söyledi. Normal şartlar altında bu haber Kraven ile ilgili olması gereken haber. Lakin işin şirketler arası ilişkiler boyutu kafalarda soru işareti yaratıyor. Bu Spider-Man hangi Spider-Man olacak ve ne şartlarda olacak. MCU - Tom Holland - Spider-Man mi ? MCU'dan koparılmış - Tom Holland - Spider-Man mi ? Yoksa yepyeni bir Spider-Man mi ? Çözülmesi gereken denklem bu.

Nightrain

Miles'in olduğu bir Örümcek Adam evrenine hayır demezdim açıkcası. Ya da Andrew Garfield'i yeniden Örümcek Adam olarak görmek isterdim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Triple Frontier filminden hatırlayacağımız yönetmen J.C. Chandor filmin başına geçmek için Sony ile son görüşmelerde.

dean

Aaron Taylor-Johnson solo filmde Kraven'ı oynamak için imzayı attı. Film 13 Ocak 2023'te vizyona girecek.

Nightrain

Yarın bir gün bu karakteri MCU'ya getirmek isterlerse ne olacak? Oyuncu daha önce Age of Ultron'da Quicksilver'ı canlandırmıştı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Hiç sorun olmaz. Zira bundan daha ilginç versiyonunu Marvel Studios kendi yaptı. Gemma Chan, Captain Marvel'da oynadı. Şimdi Eternals'in başrolü. Kraven, bu şekliyle Spider-Man: No Way Home'da çıksa bile şaşırmam.

dean

Russell Crowe filmin kadrosuna katıldı.

dean

Kraven filmi ciddi ciddi hareketlenmeye başladı. Çekimler kısa süre içerisinde başlayacak. Oyuncu haberleri de doğal olarak sıklaştı. Kraven'ın yarı kardesi Chameleon filmde kendisine yer bulacak. Aktör Fred Hechinger role cast edildi.

dean

En son The West Side Story de izlediğimiz Ariana DeBose, Calypso olarak filmin kadrosuna katıldı.

dean

Alessandro Nivola filmin kadrosuna katıldı. Nivola filmin villain'ını oynayacak!

dean

Film 9 ay gibi ciddi bir süre ertelendi. Kraven'in yeni tarihi 6 Ekim 2023.

dean

Filmin fragmanı yayınlandı.

Pulluk

Sony "Bir sal artık şu Marvel'i demek istiyorum :-X
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!