Kasım 2017 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2018, 10:23:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kasım 2017'de 46 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

pizagor

4 adetle kapatmışım koskoca ayı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nocardia

gamlıbaykuş

18 tane ile rekor bir ay olmuş benim için, alacak da bir yayın kalmamış :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Ahmet Oktay

Hamsiyi Beklerken ve Daredevil'i almışım sadece. Hamsi okundu, Daredevil okunmayı bekleyenler kervanında.

-brendon-

ferzan

39 adetle kemerimden bir delik daha sıktığım zorlu ve mahrumiyet dolu bir ay geçirmişim... :'(

Almadıklarım; Fairy Tail, Kahramanlık Akademim, Kara Kahya, Kuroko 'nun Basketbolu, Kıyamet Meleği, Breaker, Ava Giden Avlanır
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

V

Sadece 1...Son bir yıldır çok az çizgi roman aldım.Okunmamış 1000 kadar sırada bekleyen var ve 4 kollu sessizce yaklaşıyor...
"İstemem,eksik olsun.."

Mister NO

Bütçemin rahatladığı bir ay sadece 6 tane  ;D

peder clemente

*Punisher 10
*Daredevil 9
*Brodeck Raporu
*Bihikaye
*Dylan Dog 33
*Zagor 188

tommikser

aa

Esse Gesse Hayranı...

kedidiro

Sadece 2... brodeck raporu ve ben katil. Forumdaki itkilenmeyle periler ülkesinden...'i de merak etmiyor degilim. Öbürleri ilgi alanımın dışında simdilik

dean

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 39

1- Punisher-10 ..............................................................: 18 - ( % 46.2 ) - Marmara Çizgi

2- Daredevil-9 ...............................................................: 17 - ( % 43.6 ) - Arkabahçe

3- Injustice 5. Sene 3. Cilt .............................................: 16 - ( % 41.0 ) - Çizgi Düşler

4- Injustice Ground Zero-1 ............................................: 14 - ( % 35.9 ) - Çizgi Düşler

4- Zagor-188 .................................................................: 14 - ( % 35.9 ) - LAL