Mırnav - Sinan Gürdağcık - Presstij

Başlatan İlhan Yılmaz, 18 Şubat, 2010, 19:16:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

Mahallenin Delikanli Kedisi Mirnav Geri Döndü
Kitapliginizda Mirnav Ve Dostlarina Yer Açin! Küçük Büyük Herkesin Sevgilisi Mirnav tamamen renkli özel albümleriyle çizgi roman satis noktalari ve seçkin kitapevlerinde sizi bekliyor.

Türk Mizahinin efsane çizeri Sinan Gürdagcik'in bir egitimci titizligiyle hazirladigi Mirnav maceralari ilk defa özel albümler halinde sevenleriyle bulusuyor. Mirnav, küçük büyük her yas grubunun büyük keyifle okuyacagi heyecanli maceralarinda bazen siki bir dost, bazen hizli bir maceraperest, bazen iyi bir baba olarak karsiniza çikacak. Onu bazen ormanin iyi kalpli hirsizi, bazen suç dünyasinin korkulu rüyasi, bazen Alaaddin'in sihirli lambasi, bazen uzayin korkusuz savasçisi olarak göreceksiniz.
Mirnav albümlerini çocuklariniza, kardeslerinize, çizgi roman seven, mizahtan hoslanan dostlariniza gönül rahatligiyla tavsiye edebilir, alip hediye edebilirsiniz. Ya da belki ilk siz okumalisiniz. Mirnav albümlerini eglenerek okuyacak, argosuz mizahin keyfine varacaksiniz. Mirnav ve sevimli dostlariyla tanismaya hazir misiniz?
Mirnav Koleksiyonunda Yer Alan Kitaplar;
1-Mirnav Ve Dostlari, 2-Mirnav Ve Oglu, 3-Robin Mirnav, 4-Alaaddin'in Mirnavi, 5-Serlok Mirnav, 6-Mirnav Uzayda
Evet sevgili dostlar,
Çok istememize ragmen sizlere Hipnoz'un yeni sayisini sunamadik ama Mirnav'i yayina hazirladik. Dagitimla ilgili sorunlarimiz asilir asilmaz Hipnoz yeniden bayilerde olacak. Mart ayinin ilk haftasindan itibaren Mirnav'in ilk iki albümü sizlerle olacak. Çizgiroman satis noktalarinda, seçkin kitabevlerinde ve internette satin alma imkani bulabileceksiniz. Su an için idefix'de ön siparise sunulmus durumda.

V

Harika bir haber.Milliyet Çocuk'lu yillarimizin kahramani Mirnav'i merakla bekliyoruz.

Robin Mirnav ve Serlok Mirnav'i hiç unutmadim özellikle..Telif sorunu olmaz ise aramizda asagidaki bandi Mirnav'i

tanimayan arkadaslar  için ekliyorum.. ;D

"İstemem,eksik olsun.."

ümitkr

Ilhan hayirli olsun, okuyaniniz bol olsun.

Bu kadar heyecanlandigim ikinci çizgi roman ne olmustu hatirlamiyorum. Bir kaç bin kisiye gönderdim duyurunu. Dilerim ise yarar :)

hanac

Ilhan tebrikler, umarim istediklerin gerçeklesir.

Lami Tiryaki

Ilhan'cim tebrik ederim. Çocuklugunda Milliyet Çocuk okumus olanlarin gözleri dolmustur eminim. Umarim sira Hipnoz'umuza gelmistir artik...

Selamlar
Lami

ümitkr

Kesinlikle gözlerim doldu Lami. Baskerville köpegiyle Sherlock Mirnav mücadelesini hala kare kare hatirliyorum :)

Bu arada bir soru geldi Ilhan, yeni hikayeler basilacak mi? Var mi seride?

İlhan Yılmaz

Evet yeni hikayeler basilacak.  Eger bekledigimiz okuyucu destegini arkamiza alabilirsek Mirnav'la ilgili yapamayacagimiz sey yok diyebilirim. Biz Üstat Sinan Gürdagcik'dan söz aldik :) Tek sart bekledigimiz ilgiyi kazanabilmek. Bu arada ben bu defa kapak resmi ekleyemedim siteye. Bir arkadas el atarsa sevinirim.Bir de online satis linkini ekliyorum ilgilenenler için:
Mirnav ve Dostlari:
http://www.idefix.com/kitap/mirnav-ve-dostlari-sinan-gurdagcik/tanim.asp?sid=M3R2FL632D3DLFVMVS8U
Mirnav ve Oglu:
http://www.idefix.com/kitap/mirnav-ve-oglu-sinan-gurdagcik/tanim.asp?sid=LUEF75IL6O2O1BA88BXL

hanac

ümitkr

Alıntı yapılan: Ilhan Yilmaz - 19 Şubat, 2010, 11:46:16
Evet yeni hikayeler basilacak.  Eger bekledigimiz okuyucu destegini arkamiza alabilirsek Mirnav'la ilgili yapamayacagimiz sey yok diyebilirim. Biz Üstat Sinan Gürdagcik'dan söz aldik :) Tek sart bekledigimiz ilgiyi kazanabilmek. Bu arada ben bu defa kapak resmi ekleyemedim siteye. Bir arkadas el atarsa sevinirim.Bir de online satis linkini ekliyorum ilgilenenler için:
Mirnav ve Dostlari:
http://www.idefix.com/kitap/mirnav-ve-dostlari-sinan-gurdagcik/tanim.asp?sid=M3R2FL632D3DLFVMVS8U
Mirnav ve Oglu:
http://www.idefix.com/kitap/mirnav-ve-oglu-sinan-gurdagcik/tanim.asp?sid=LUEF75IL6O2O1BA88BXL

Ilhan, fiyat ve yayinevi ismi soruluyor. :) bir de adres. dagitim yeterince olmazsa size ulassinlar.

İlhan Yılmaz

Yayinevi Prestij Kitap(PC Comics alt markasiyla)  Genel Dagitim: Laika: 0212 5270992 (Bulundugu bölgede bulamayanlar bu telefondan Mahir Bey ile irtibata geçebilirler)  Bilinen kitabevleri disinda muhtemelen Migroslara da dagitim yapilacak. En geç Mart ayinin ilk haftasi sanal satistan canli satisa sunulmus olacak. Etiket fiyati: 7,5 TL .  Su an itibariyle benim bildigim 3 farkli internet sitesinde 3 farkli indirim oraniyla(%35 e varan oranlarda) ön siparis listelerine girmis durumda. Yeterli dagitim olmazsa hipnozdergisi@gmail.com adresine mail ile bildirenlere yardimci oluruz.

İlhan Yılmaz

Mirnav Albümleri Cumartesi günü itibariyle Kadiköy sahaflarda olacak.

İlhan Yılmaz

hanac

Bugün Kadiköye ugradim ve Kaan comics den Robin Mirnav'i da aldim.

Okudum, begendim; emegi geçenlerin ellerine saglik.

Not: Facebook grubuna da üye oldum.  :)