Wolverine'in Dönüşü - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 28 Aralık, 2018, 15:43:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Death of Wolverine ve Hunt for Wolverine'in ardından sonunda Wolverine'in yaşayanların arasına dönüşünü anlatan Return of Wolverine macerası başladı. Yazar olarak yine Charles Soule'u görüyoruz. Hikaye 5 sayı sürecek. Yine herhangi bir devamı şu seride gibi bi'şey yapmadıkları takdirde Wolverine'in Marvel evrenine dönüşüne tanıklık edeceğiz.

ZGeralt

İlk 3 sayısını okudum, hem Wolverine karakterini hem de X-Men'i çok sevmeme rağmen pek içine çekmedi beni. Ölen bir karakteri diriltmek hep sorunlu bir durum zaten, süper kahraman janrının kısır döngülerinden biri. Seri tamamlanınca nihai bir yorum yazmayı düşünüyorum :)

hanac

ghostrider

Çizimleri ve hikayesi hiç güzel değildir; tie in dahil eski ve yeni tüm hikayeyi okudum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dayıcomics

rumar80

Alıntı yapılan: ghostrider - 20 Ekim, 2019, 23:05:21
Çizimleri ve hikayesi hiç güzel değildir; tie in dahil eski ve yeni tüm hikayeyi okudum.

Wolverine'in dönüşü için yapılabilecek en kötü hikaye bence.

Nightrain

Geçenlerde D&R'da bu çizgi romanı inceleme fırsatım oldu; çizimler berbat. Marvel bu çizimlere nasıl onay vermiş aklım almadı. Wolverine gibi popüler ve a sınıfı bir süper kahrama bu çizimleri reva gören Marvel'a ne desem bilemedim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"