Wasteland - Çorak Topraklar / Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 08:48:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Özer sahaftan çıkarmı bilmiyorum ama devam kapaklar:

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Sevgili Ne Demekse (haysat),

Bu güzel paylaşımlar için teşekkürler.

Ben HOZ dan çıkan ilk cildi çok beğenmiştim, tam hikaye heyecanlanırken cilt bitmişti.

Şimdi 4 sayı birden okuyabileceğiz.

haysat

4 sayı okuyacağız ama devamınıda isteriz..

ne yapsak acaba...

hanac

pearl jam

Sevgili Haysat ben tam olarak anlayamadım özer sahaf daha başlangıçta bu seriyi yarım bırakacağını mı söylüyor??? O zaman niye basıyor?? Böyle bir şey varsa kitabın satışını olumsuz yönde etkiler hem de fena halde..

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 04 Kasım, 2012, 22:17:56
Sevgili Haysat ben tam olarak anlayamadım özer sahaf daha başlangıçta bu seriyi yarım bırakacağını mı söylüyor??? O zaman niye basıyor?? Böyle bir şey varsa kitabın satışını olumsuz yönde etkiler hem de fena halde..

Acaba 4. sayının sonunda hikaye bitiyor mu ?

Belki 5. sayı ile yeni bir macera başlıyordur.

4. sayının sonunda hikaye yarım kalırsa çok saçma olur gerçekten.

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 04 Kasım, 2012, 22:20:45
Acaba 4. sayının sonunda hikaye bitiyor mu ?

Belki 5. sayı ile yeni bir macera başlıyordur.

4. sayının sonunda hikaye yarım kalırsa çok saçma olur gerçekten.

Hasan abi dediğin gibiyse kabul edilebilir ama öyle değil gibi  3. ve 6. sayının kapaklarındaki adamdan çıkardım bunu  :)

pearl jam

Alıntı yapılan: ilke - 21 Haziran, 2010, 09:42:18
Kitabin barkodunu almadik daha. Onun için Spider-Man'in barkodu duruyor. Zaten Warren Ellis de yazamamisiz onu da düzelttik. Ama nasil bir seye benzeyecegini görmenizi istedim.

Kriter olarak da, aslina bakarsan yürüyen ölüler'i kiskandigim için yayinlamaya basliyoruz diyebilirim :) bu da o ayarda güzel bir seri. biraz mad max var, biraz politika biraz din. çizimler de siyah beyaz. Her ne kadar günümüz amerikan çizgi romani renkli olsa da Türkiye'de hala siyah beyazi daha çok seven bir kitle var. Onlari da Amerikan tarafina çekmek için güzel bir seri diye düsünüyorum. Umarim basarili olur. Bence gerçekten çok derin, çok güzel bi hikaye çünkü

Zamanında İlke Keskin in seri ile ilgili yaptığı yorumunu bilgi vermesi açısından alıntı yoluyla tekrar gündeme getireyim dedim. Bu yorumu okuyunca benim iştahım daha da arttı

haysat

Kesinlikle yazdıklarım yanlış anlaşılmasın istemem.

İlk 4 sayıda hikaye bitiyor devam sayılarda üzerine koyarak farklı bir macera başlıyor.
ama nedense İlker o sayılarda çizer kadrosunun değiştiğini ve çizimlerin kötü olduğunu o yüzden basmaya sıcak bakmadıklarını söylemişti.

Çıkardıkları sayılar güzel satarsa kalan devam sayılarınıda basarlar,bellimi olur.

Benim bu sayıları bulduğum sitede Wasteland 42. sayının kapak resmide vardı. yani uzun soluklu bir seri ama belkide o farklı bir edisyonda çıkıyordur tam bilemiyorum.

Her şey aslında satışla alakalı, ne kadar satış o kadar yeni yayın.( bu cümle bana bir atasözümüzü hatırlattı nedense)

kalidor

Zaten çizimleri çok iyi olan bir çr değil. Daha da kötüye gittiyse artık düşünemiyorum :)
Crom! Ölüleri Say...

V

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Kasım, 2012, 08:37:50
Zaten çizimleri çok iyi olan bir çr değil. Daha da kötüye gittiyse artık düşünemiyorum :)

Çizimleriyle bir fanzin gibi duruyordu.Haklısın.Öykü iyiydi yanlız.Daha iyiye gidiyorsa okunabilir bir seri...
"İstemem,eksik olsun.."

omega red

ciltlerin fiyatı konusunda bilgisi olan var mı?

bir de çizimler konusunda wasteland'in çizimlerini walking dead'e göre daha iyi buluyorum.

tommikser

Öykü devam ediyor vede güzel gelişiyorsa devamını isteyebiliriz.Yürüyen ölüler bitemediğine göre bundada öykü sıkıntısı olacağını düşünmüyorum :D

hanac

ilke

abi gözünüzü seveyim bi alıp okuyun da ondan sora devamını tartışalım yahu :)

daha ortada fol yok yumurta yok, dergi amerikada düzensiz çıkıyor. adamların 3-4 senelik malzemesini bi kerede bastık, 500 sayfadan fazla. hele bi alın okuyun. ondan sora devamına bakarız. basılmicak diye bişi yok ki? satarsa elbette basarız :) ne zaman kar amacı güderek iş yaptım ki ben? zarar etmesin her şeyi basarım :)