ESSEGESSE MAGAZİN

Başlatan s.b, 17 Mart, 2019, 16:30:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

ESSEGESSE MAGAZİN:1 - SUBAT 2006

Essegesse hakkında ülkemizde yayınlanmış en geniş kaynak kitap. Büyük boy ve 2 cilt. Mutlaka her çizgi roman meraklısının kitaplığında bulunmalı.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Teşekkürler Sami bey, benim kitaplığımda da var tabii ki.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Alıntı yapılan: aa - 17 Mart, 2019, 17:08:25
Teşekkürler Sami bey, benim kitaplığımda da var tabii ki.

Kitaplığında olmayanı dövelim. ;D ;D

BAHADIR

Zaten tüm çizgiroman ve çizgiroman ile ilgili kitapları kitaplık için alıyoruz abi... Okumak için değil...

seastar1000

Aldım daha okumak nasıp olmadı sırada beklıyorlar

kedidiro

çizgi roman almadığım dönemde dahi alıp kitaplığıma koymak zorunda hissettiğim iki önemli kaynak. Bu arada okuduğumu da söylemeden geçmeyeyim

hanac

s.b

TEKSAS VE TOMMİKS SERİLERİ HAKKINDA BİLGİLER

darkwood

2 kitabı da aldım ve önemli bulduğum kısımlarını okudum. EsseGesse yayınevi ve yayınları ilgili bilgiler oldukça aydınlatıcı ve bilgilendirici bir kaynak olduğunu söyleyebilirim.
Darkwood Sakinleri..

s.b

s.b

s.b

Teksas, Tommiks ve Swing'i eksiksiz yayınlayarak "Seri Tamamlayan Yayınevi ünvanını alan Hozcomics Haşim Öz beyefendiye sonsuz teşekkürler.

Mrtekin

Sami Bey, merhaba,

Hozcomics; Teksas, Tommiks ve Kaptan Swing'i toplam kaç cilt bastı?

Bi de Teksas ile Kaptan Swing'in team-up olduğu bir macera var mı? Varsa hangi cilt acaba?

Muhtemel yanıtlar için şimdiden teşekkürler.
They drew first blood...

caretta

Mehmet Bey sorunuz Sami Bey'e tevcih edilse de ben cevap vereyim.

Tommiks: 34 sayı çıktı. Orijinal sıraya göre tüm Esse Gesse yayınları. Fransız çizimi Tommiks'ler yayınlanmadı.
Ayrıca 14 sayılık Renkli Sert Kapaklı Seri de var.

Teksas: 42 sayı çıktı. Sayı derken cilt olarak. Hozcomics Fransız çizimi Teksasların da tamamını yayınladı.
Teksas 'ın da 14 sayılık renkli baskısı var.

Kaptan Swing: 81 cilt yayınlandı. Haşim Bey Alpagut Fasikül Serisi'nde yayınlanan 28 adet Türk çizimi Kaptan Swing'leri de yayınladı.

Cem Demirbaş bu sevilen çizgi romanlardan "Teksas İstanbul'da" ve iki cilt "Tommiks'in Düğünü" kitaplarını da yayınladı.

En çok yandığım da sadece 10 cilt çıkabilen Kit Taylor Serisi oldu. Haşim Bey de o kaçınılmaz mukadderat ile yüzleşti ve çizgi roman piyasasından çekildi.

Mrtekin

Atilla Ağabey, çok teşekkürler.

Bi de Teksas ile Kaptan Swing'in team-up olduğu bir macera var mı? Varsa hangi cilt acaba?
They drew first blood...