Better Than Us (Rus Yapımı)

Başlatan doktor1881, 27 Ağustos, 2019, 09:29:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Andrey Junkovsky tarafından yaratılmış bir Rus bilim kurgu televizyon dizisidir. Rusya Devlet kanalı C1R için Sputnik Vostok Production ile işbirliği içinde Sarı, Siyah ve Beyaz tarafından üretildi. Seri Netflix tarafından satın alındı ​​ve Netflix Original olarak sunulan ilk Rus serisi

https://www.youtube.com/watch?v=8DoDCeQrexU

https://www.google.com/search?q=better+than+us+oyuncular&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLVT9c3NEwzqzQuNC1IUkLlaollJ1vpl5QBUXxBUX56UWKuVXJicckiVomk1JKS1CKFkozEPIXSYoX8ytK85NKcxCIASwFFkFMAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwj5utKMtKLkAhWS5KQKHR8VBEMQMSgAMCF6BAgMEAE

doktor1881

Bölüm:1 Hayatımda ilk defa bir Rus dizisi seyrediyorum Netflixde rastlayınca ve konusu ilgimi çekince bir bakayım dedim

İlk bölüm boşanmış bir aile ve çocukları üzerine odaklanılmış Ayrıca sıradışı bir robotla da tanışıyoruz Dizi hakkında ilk bölüm olarak pek bir şey söyleyememekle beraber değişik bir dilde dizi seyretmek hoştu

Bölüm notu:7/10

YERDENİZ

Bu dizi, bir HUMANS veya REAL HUMANS-AKTA MANNİSKOR dizisidizisi daha, belki (rus dizisi) olduğu için izlenebilir..

doktor1881

Bölüm:2 Robot düşmanı Tasfiyeciler ortaya çıkıyor Bir tarafta  Robot sanayisi bir tarafta  Tasfiyeciler
Aykırı robotumuz bu arada Çin malı
Chronos'dan kaçan robotumuz  kendine sığınacak liman bulur

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:3 İnsanoğlu her şeyi robotlara yıkmaya çalışıyor (Seksüel ihtiyaçları ve 40-45 yaşında emeklilik sonu robot çalıştırma vs)
Aykırı robotumuz ARİSA yetkilendirme ile kendine aile oluşturur Ailenin küçük kızı harika

doktor1881

Bölüm:4 Tasfiyecilerin yaptığı eylem ortayı karıştırırken Arisa aileyi iyice benimser

doktor1881

Alıntı yapılan: YERDENİZ - 28 Ağustos, 2019, 09:13:03
Bu dizi, bir HUMANS veya REAL HUMANS-AKTA MANNİSKOR dizisidizisi daha, belki (rus dizisi) olduğu için izlenebilir..
Katılıyorum ancak burdaki robotlar daha güzel ve yakışıklı ;D
Arisa gibi bir robotu kim istemez ki ::)

doktor1881

Bölüm:5 Safranov ile Vick Toropov arasında geçmişe dayalı ilişkinin detayını öğreniyoruz
Dizi gayet güzel ilerliyor Göz atmanızı tavsiye ederim

Bölüm notu:8.5/10

ZGeralt

Netflix listeme ekledim, fırsat bulunca izleyeceğim.

Gerçi listede 50-60 tane dizi/film/belgesel falan var, hangisini ne zaman izleyeceğim bilmiyorum :)

doktor1881

Alıntı yapılan: ZGeralt - 29 Ağustos, 2019, 10:10:03
Netflix listeme ekledim, fırsat bulunca izleyeceğim.

Gerçi listede 50-60 tane dizi/film/belgesel falan var, hangisini ne zaman izleyeceğim bilmiyorum :)
Evet en büyük sorun zaman sıkıntısı günlük hengemeden artan zaman da hangilerini seyredeceğine karar veremiyor insan

doktor1881

Bölüm:6 Safranov ile Toropov hiç istemeseler de şartlar gereği birlikte çalışmak zorunda kalırlar Ama ikisinin planları değişiktir
Bu arada Tasfiyeceler de boş durmamaktadır

doktor1881

Bölüm:7 Artık tüm hedef Arisa'yı büyük yarışmaya hazırlamak
Alla ise eski kocası Safranovu ekarte edip yeni kocası Lev'e kavuşmak için planlar yaparken unuttuğu bir şey var dı

doktor1881

Bölüm:8 Safranov ve Alla ,Arisa'nın insan öldürdüğünü öğrenince şok geçirir ve ailelerini korumak için önlem alırlar Bu arada Vic karısından şüphelenmektedir

doktor1881

Bölüm:9 Beklenen Robot yarışması günü gelir ve Yarışma büyük sürprizlere gebedir
Bu arada Arisa herkesin hedefinde

Bölüm Notu:8.5/10

hennessy

İlk iki bölümü izledim harika gidiyor sağlam dizi....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları