Yapayalnız - İletişim Yayınları (Chabouté)

Başlatan memospinoz, 12 Eylül, 2019, 19:22:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: memospinoz - 19 Eylül, 2019, 18:48:21

Not: Vallahi memegenerator ile yaptım ve sığmadı balona yazılar, sığınca da okunmuyor bu sefer. Benim bir suçum yok.  :P
Ama olmazki, forum okuruna biraz saygı lütfen. Bu nasıl bir font seçimi. Üstelik yazı balonun dışına taşmış.  Balona sığmıyorsa biraz büyütseydin. 😝😄😁
Şaka bir yana, süper olmuş. 👍

Nomad

"altınmadalyon vs iletişim" olmuş konu.
Yalnız grup dalmışsınız ayıp olmuş  ;D

İdrava

Bu çizgi romanınız süper olmuş. Hangi yayınevi çıkaracak? 🙂

ZGeralt

V

Bahadır görmesin  o balonları İletişim'den beter eder..
"İstemem,eksik olsun.."

gizmoo

Nightrain

Not: Vallahi memegenerator ile yaptım ve sığmadı balona yazılar, sığınca da okunmuyor bu sefer. Benim bir suçum yok.  :P

;D ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

font olayına girmezsek, oldukça başarılı olmuş.  :) :D ;D
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Bunların hiç biri mazaret değil... Dilimde tüy bitti... Size bir balonlama nasıl olur öğretemedim...

"Balon sığmıyor." mazaret değil... Seçilen fontun kötülüğü mazeret değil... "Okunmuyor." mazeret değil... Gayet rahat okunuyor değil mi? Hatta fontu normalde 2-3 punto daha büyük yaptım ki her şartta sığdırılabildiğini göstermek için... Yoksa daha rahat ve göze hoş gelecek büyüklükte yapılması daha iyi olurdu...

İlk balonu aradaki farkı görmeniz açısında biraz daha küçülttüm...

Ama resmin çözünürlüğü çok kötü tabii... Normalde bunlara sıfırdan balon yapmak icap ederdi ama resim kalitesi ile sırıtacağı için mevcut balonları kullanmak daha iyi...

Tüm bunlar dışında espri güzel Memospinoz... Teşekkürler... ;)

ZGeralt

Alıntı yapılan: BAHADIR - 20 Eylül, 2019, 08:58:28
Bunların hiç biri mazaret değil... Dilimde tüy bitti... Size bir balonlama nasıl olur öğretemedim...

"Balon sığmıyor." mazaret değil... Seçilen fontun kötülüğü mazeret değil... "Okunmuyor." mazeret değil... Gayet rahat okunuyor değil mi? Hatta fontu normalde 2-3 punto daha büyük yaptım ki her şartta sığdırılabildiğini göstermek için... Yoksa daha rahat ve göze hoş gelecek büyüklükte yapılması daha iyi olurdu...

İlk balonu aradaki farkı görmeniz açısında biraz daha küçülttüm...

Ama resmin çözünürlüğü çok kötü tabii... Normalde bunlara sıfırdan balon yapmak icap ederdi ama resim kalitesi ile sırıtacağı için mevcut balonları kullanmak daha iyi...

Tüm bunlar dışında espri güzel Memospinoz... Teşekkürler... ;)

:) :) :) Muazzam olmuş

Tuco Ramirez

Bahadır beyden ders niteliğinde düzenleme👍
Ama burada da bence font seçimi iyi değil, elle yazılmış hissi veren fontlar tercih edilmeli.
Bir de şu balon içi yazılarda kelimelerin bölünmesi hoşuma gitmiyor. Burada "çağıralım" kelimesinin "çağı-" şeklinde bölünerek alt satırdan devam etmesi iyi durmamış.

BAHADIR

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 20 Eylül, 2019, 11:27:05
Bahadır beyden ders niteliğinde düzenleme👍
Ama burada da bence font seçimi iyi değil, elle yazılmış hissi veren fontlar tercih edilmeli.
Bir de şu balon içi yazılarda kelimelerin bölünmesi hoşuma gitmiyor. Burada "çağıralım" kelimesinin "çağı-" şeklinde bölünerek alt satırdan devam etmesi iyi durmamış.

Savunmaya geçerdim ama vazgeçtim... ;) (El yazı fontu kullanılabileceği gibi çizimin mangavari olması el yazı fontunu hoş göstermeyecektir diye düşündüm gene de daha iyi bir font tabii ki tercih edilebilirdi... -dayanamadım-)

Kesme kullandığım balon için de ne deseniz haklısınız...

Tespitler dört dörtlük Fatih bey...

Siz bu işi öğrendiniz... :)

Teşekkürler...