Deadpool & Wolverine (2024) - Phase 5/4 - Toplamda 34.Film

Başlatan dean, 15 Ekim, 2019, 11:48:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Disney'in Fox satın alımından sağ kurtulan tek karakter bilindiği üzere Deadpool olacak. Karakterin dördüncü duvarı kırma özelliği kendisine evrenler arası geçiş bileti kazandırdı. Uzun zamandır Deadpool'un MCU'daki geleceğinin nasıl olacağı ile ilgili dedikodular vardı. Henüz bir şey belli olmamakla bilikte bazı hareketlenmelerin başladığını söylememiz lazım.

Ryan Reynolds ile Kevin Feige dün bir araya geldi. Muhtemelen karakterin MCU'daki geleceği konuşuldu. Belki Ryan Reynold yeni bir sözleşme bile imzalamış olabilir.

Daha önce Bob Iger, Deadpool'un R Rated olarak alacağından bahsetmişti. Solo filmlerin R Rated olması, crossover filmlerinde de Deadpool'un PG-13 davranması bekleniyor.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

bence yeni filmde X-Force'un altyapısını görebiliriz. Disney bu karakteri daha çok X-Force ile kullanmak isteyebilir. Sonuçta deadpool, disney için bir iron man değil. prodüksiyon bütçesi artsa da hasılatı değişmiyor.

dean

Ryan Reynolds, Deadpool 3'ün hazırlıklarının başladığını duyurdu. Şu an için filmin yazım süreci devam ediyor. Deadpool 2'nin direkt devamı mı olacağı ya da MCU için soft-reboot mu olacağı şimdilik belli değil. Özellikle bir önceki filmde MCU'nun kurmak isteyeceği X-Men ile çelişebilecek durumlar var. Fox filmlerinden sadece Deadpool gelecek. Bu evrenler arası geçiş içinse Doctor Strange in the Multiverse of Madness doğru adres olabilir.

dean

Filmin R-Rated olacağı kesinleşti. Film resmen MCU filmi. Deadpool 3, Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin tarafından yazılıyor. Filmin çekimleri 2022 yılında gerçekleşecek. 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

dean

Kevin Feige, Marvel Studios'un Deadpool 3 için kafalarında bir tarih olduğunu onayladı. Senaryonun yazım sürecinin devam ettiğini söyledi. Ryan Reynolds'da yüksek ihtimalle filmin çekimlerinin 2022 yılında başlayabileceğini aktardı.

dean

Filmin yönetmeni en sonunda belli oldu. Free Guy ve Stranger Things'ten tanıdığımız Shawn Levy filmin yönetmen koltuğuna oturdu.

dean

Deadpool 3 filmin yönetmeni Shawn Levy'nin aşağıdaki paylaşımı geçtiğimiz günlerde heyecan yarattı. Görüldüğü üzere fotoğrafta Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo'yu Deadpool ve Hulk sticker'ları ile görüyoruz. Shawn Levy'nin Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo ile The Adam Project'i yaptığını düşünürsek bu birlikteliğin Deadpool 3'te de sürmesi olası.

eyoruk

::) Nasıl olacak ki bu iş ? Neyi nasıl nereden bağlayacaklar ? Ben Ruffalo'nun sözleşmesi bitiyor sanıyordum.

dean

Hulk önümüzdeki dönemin en etkili karakterlerinden biri olacak. Endgame'de biraz evrende arka planda kalacak gibiydi ama Shang-Chi post credits sahnesinde karakterin oynayacağı rolün artacağını söyleyebiliriz. She-Hulk dizisinde zaten önemli bir rolde. Moon Knight sürprizi yaşanabilir. Kendi solo filmi bile şu an ihtimaller dahilinde.

dayıcomics

dean

Alıntı yapılan: dayıcomics - 17 Mayıs, 2022, 01:34:55Universal vermiş mi HULK'un haklarını?

Cılız sesli bazı dedikodular var. Ama henüz resmi bi'şey yok.

dean

Deadpool 3'ün vizyon tarihi 6 Eylül 2024 olarak açıklandı. En büyük bomba ise Hugh Jackman'ın Wolverine rolüne geri dönüyor olması.

https://twitter.com/VancityReynolds/status/1574865217141481477?t=w8SblVKeyr9hyyB7k9rJPQ&s=19

Nightrain

Sabah sosyal medyada gördüm ve Hugh Jackman haberine inanmadım. Sonra videoyu izleyince bir heyecanlandım. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Deadpool 3, F4'ten boşalan Kasım tarihini aldı. Yeni vizyon tarihi 8 Kasım 2024 oldu.