Mister No Yeni Maceralar - Lal Kitap

Başlatan memospinoz, 12 Mart, 2020, 20:29:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Serseri pilotumuz kendini bunca yıl özlettikten sonra geri dönüyor. İtalya'da geçen yıl içinde başlayan

Yeni Maceralar dizisinde, hiç yayınlanmamış yepyeni maceralarla Mister No tekrar aramızda.

16x21 cm, 96 sayfa

hennessy

Mister No'yu özlemişim. En sevdiğim çizgi roman olması yanında, bizim gibi insan olması başka güzel yönü. İtalya'da bu seri beğenildiği için devam ettiğini duydum.

Eski Mister No tadında bir hikaye sizleri bekliyor. Mister No'nun babası, SS ve maceraperest insanlar var hikayemizde. Bir köyün kurtarılmasına yardım için yola çıkan Mister No ve ekibini neler bekliyor. SS neyin peşinde.... 7/10

Not: Revolutions renkli olarak yakında raflarda

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Seriyi, mükemmel bir çizer olan ve çizgileri Mister No'ya çok yakışan Diso'ya emanet etmeleri, çok hoşuma gitti.

Seriyi sırf bu yüzden takip edeceğim.
They drew first blood...

rumar80

Her şeyiyle standart bir Mr No macerası. Başlangıçtaki kavgadan, yolculuğa çıkılmasına kadar klasik bir Mr No öyküsünde ne varsa o karşımızda. Yeni bir şey yok belki ama eski bir dostun yeni macerasını okumak güzel.

Nemo

Mister No Yeni maceralar tanitimlarini yanlislikla, Mister NO Donuyor basligina yazmisim, pardon.

12. sayiya burden devam edelim.

12- Hayalat Kangesayro

Yazan: Luigi Mignacco

Cizerler: Massimo Cipriani, Marco Foderà

Kapak: Fabio Valdambrini

Sertao'dayiz...Gizemli bir kangesayro, mazlumlarin savunucusu olmustur. Bu gizemli kisi aslinda kimdir?

Özel Alfa Ajanı

dean

Kahramanımız radyasyon bulaşmış nehir bölgesinde yaşayan yerlileri taşınmaya ikna etmeye çalışırken, sahneye askerler girer.

Sayfa Sayısı: 96
  Etiket Fiyatı: 17 TL

rumar80

Bilinen klasik şablon belki ama kahraman özel. Jerry'nin yüzü suyu hürmetine almaya devam.

AU4

Yeter ki Mister No olsun. Her türlü alınır.

hanac

İlk sayıyı okudum, Mister No bu kendini okuttu.

Ama daha sarsıcı, vurucu bir geri dönüş beklerdim.

Sanki hiç ara verilmemiş gibi devam etmişler.

aa

Fumetti tutkunu olarak mecburuz alacağız..
Esse Gesse Hayranı...

Bilal ceylan

Özlemiştik mister no yu güzel oldu bu yeniden doğuş

labirent

İdrava

memospinoz

Bu seri siyah beyaz, Revolution renkli.

İdrava

14 sayıda bitiyormu? Yoksa devamı çıkacakmı?