Mister No Yeni Maceralar - Lal Kitap

Başlatan memospinoz, 12 Mart, 2020, 20:29:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Mister No candır. Mister No yeni maceralar iki seriden çıkan 3 kitabını da aldım,
bu hafta içi tamamını okumayı planlıyorum.   ;)
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Alıntı yapılan: İdrava - 21 Haziran, 2020, 23:52:33
14 sayıda bitiyormu? Yoksa devamı çıkacakmı?

Su an icin 14 sayi cikacak. Eger biz Mister No severlere bir surpriz yaparlarsa ne ala :)
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

3 Temmuz'da İtalya'da 13. sayı çıkacak. Uzatıp uzatmama Bonelli'nin kararı artık, bakalım ne olacak.

memospinoz

Kahramanımız paralı askerlerin köyde gerçekleştirdiği katliamdan şans eseri kurtulsa da ormanda kaybolmuştur, üstelik bu kez peşinde çok özel bir paralı asker vardır.

96 sayfa

memospinoz

Serseri pilotumuz kendisini bulan "SS"den hikâyesinin geri kalanını öğrenirken, paralı askerlerin yaptığı katliamdan sağ çıkabilen yerlileri kurtarma planı yapar.

hennessy

Alıntı yapılan: memospinoz - 17 Ağustos, 2020, 23:51:48

Serseri pilotumuz kendisini bulan "SS"den hikâyesinin geri kalanını öğrenirken, paralı askerlerin yaptığı katliamdan sağ çıkabilen yerlileri kurtarma planı yapar.

Bu seri eski maceralar tadında devam ediyor. Konu ilginç bir yöne doğru gidiyor. SS ve MN bakalım yerlilere saldıran ekibin arkasındaki kişiyi bulabilecek mi?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

ferzan

Jerry ve SS olayların arkasındaki ismi bulmaya çalışırken, karşılarına hiç umulmadık bir müttefik çıkacaktır.

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 21,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   96
    Etiket Fiyatı   :   17 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nemo - 22 Haziran, 2020, 11:19:21
Su an icin 14 sayi cikacak. Eger biz Mister No severlere bir surpriz yaparlarsa ne ala :)

Kesin olarak 14. sayı ile sonlandı mı yoksa devam edecek mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ferzan

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 22 Ekim, 2020, 22:44:58
Kesin olarak 14. sayı ile sonlandı mı yoksa devam edecek mi?

Bonelli 'nin sitesinde en son 14. sayı çıkmış görünüyor, o da Ağustos ayında satışa çıkmış. Büyük ihtimalle 14 sayıda bitti, belki devam etmek için ucunu açık bitirmiş de olabilirler ama şu an için 15. sayıya dair sitede öyle bir bilgi görünmüyor. 14 sayılık bir limitli seri diyebiliriz sanıyorum.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

ferzan

Mister No Yeni Maceralar Sayı: 6

Mister NO ve SS suçsuz yere hapse giren dostları Jesus'u kurtarmak için akıl almaz bir plan yaparlar.

Basım Tarihi   :   Ekim 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 21,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   96
    Etiket Fiyatı   :   17 TL

dean

Jerry ve SS, Jesus u kurtarmak için yaptıkları yürümeyen planlarından sonra düştükleri cehennemden kurtulmak için yardıma ihtiyaç duyarlar.

Sayfa Sayısı: 96
  Etiket Fiyatı: 20 TL

memospinoz

Mister NO ve SS madeni yeniden açmak isteyenleri engellemeye çalışırken, iki güç grubu arasındaki işler kızışmaktadır.

96 sayfa

s.b