Avare Tanrı - Baobab Yayınları

Başlatan Abysmal, 13 Mayıs, 2020, 17:59:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZGeralt

Benim de burada yazanların üstüne fazla söyleyecek bir sözüm yok ama renkleri ve kapağı ayrı bi begendim gerçekten :)

Tuco Ramirez

Bu grafik roman için çok övgüler okudum. Ama almak için çok geç kalmışım. Sahalarda fiyatlar uçmuş. Yeni baskısı yapılır mı sizce?

Gabby

Adı: Le Divin Scenario (İlahi Senaryo)
Öykü: Jacky Beneteud
Çizim ve Renklendirme: Fabrizio Dori
Yayın Tarihi: Haziran 2021
Boyut: 19.5 x 28
Sayfa sayısı: 192

Avare Tanrı'daki renk paletiyle çok olumlu eleştiriler alan Fabrizio Dori'nin yeni kitabı yayınlanmış... Baş melek Cebrail'e, İsa'nın annesi olacak kadını bulma görevi verilmiştir. Pek çok eski tabloya esin kaynağı olan İsa Mesih müjdesi üzerine oturtulmuş ama Avare Tanrı'da olduğu gibi Olimpos dağından Hollywood'a, Şehrazad ve Şehriyar'ın 1001 Gece Masalları'na kadar uzanan değişik çağları birbiriyle harmanlayan yine eksantrik bir hikaye.. Şöhretli hemşehrisi Dante'nin İlahi Komedya'sından devşirilen kitap adına (İlahi Senaryo) ilaveten paneller arasında ünlü şaire rol de verilmiş...

kharon

Bu ne harika bir konu ve ne de guzel paneller ; umarim en kisa zamanda dilimize kazandirilir. Yoksa el mecbur google translate fransizcamla okumak sart olur...

darbove

Avare tanrının tekrar baskı yapacağının müjdesi verilmişti instagram üzerinden. Fahiş fiyata almayın.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.