Tomie - Gerekli Şeyler (3 in 2 olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 03 Haziran, 2020, 14:36:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Erkeklerin aklını bulandıran, onları kendine çılgınca âşık eden bir kadın. Adı "Tomie". Ne kadar katledilirse katledilsin, hunharca parçalansın yeniden dirilen güzel Tomie. Ah, Tomie! Bu dünya önünde diz çökecek...

Japon korku üstadı Junji İto'nun bir diğer büyük eseri TOMİE çok yakında raflarda!

gizmoo

İstanbul kitap fuarında hc versiyonu da çıkar  :)
Haberdar ettiğin için teşekkür ederim.

memospinoz

Toplam 3 cilt. Umarım hızlı bir şekilde tamamlanır. Darısı Voices in the Dark serisine.

dean

darkwood

Mangaka junji ustadan güzel bir mini seri daha, Gerekli bu seriyi de çabuk bitirir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

nicholaihel

Uzumaki'yi hc almıştım. Gyo ilgimi çekmemişti. Bunda ise arada kaldım bakalım :)

dean

Her öldürülüşünde çoğalan ve durmadan dı̇rı̇len güzel kadın "Tomı̇e". Erkeklerı̇ baştan çıkarıp kışkırtan Tomı̇e, "dı̇ğer Tomı̇elerı̇n öldürülmesı̇" ı̇çı̇n yanıp tutuşuyor. Ah, Tomı̇e! Ne olur bana bı̇r öpücük bahşet...

Sayfa Sayısı: 376
  Etiket Fiyatı: 49 TL

darkwood

Junji İto'nun GYO yu cildini okumuş ve beğenmiştim. Bu seriye de şans tanıyacağım gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

memospinoz

nicholaihel

Alıntı yapılan: Harun Ça - 26 Aralık, 2020, 13:26:18
Buna hardcover gelecek mi ?

Geçenlerde Alişan Cengiz'in Jujutsu Kaisen basacaklarını beyan ettiği yayında Tomie Hc yapılacağına dair bir cümle duyduğumu hatırlıyorum    ???  Yayını izleyip hatırlayan var mı acaba?

gizmoo

Kesinlikle Hc gelmeli. Diğer tüm serileri Hc aldım. :)

ZGeralt

Alıntı yapılan: nicholaihel - 04 Ağustos, 2021, 00:58:32
Geçenlerde Alişan Cengiz'in Jujutsu Kaisen basacaklarını beyan ettiği yayında Tomie Hc yapılacağına dair bir cümle duyduğumu hatırlıyorum    ???  Yayını izleyip hatırlayan var mı acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam HC baskı gündemde ama zaman veremiyor. Benim anladığım yakın zamanda gelmeyeceği oldu ama çok net hatırlamıyorum, yayına tesadüfen denk gelip beş-on dakika dinlemiştim sadece :/

Kauss

Junji İto'nun okuduğum ikinci mangası oldu. İlk mangası; korku kesitleriydi ve pek beğenmemiştim. Tomie içinde aynı şeyleri söyleyebilirim. Tomie'de beğenmedim. Aslında üç cilt olup bizde iki cilt basılan bu seri bana göre hikaye örgüsü filan olmayan gereksiz uzun bir manga. Bir sürü bölümleri var ve geneli birbiriyle bağlantılı değil. Konunun başında Tomie'e ne olduğunu öğreniyoruz ardından farklı farklı bölümlerde hikayeleri okuyoruz. Bu hikayelerin bence bir değeri filan de yok. Sırf bitirip, sonunda nereye bağlayacaklar motivasyonuyla mangaya devam ettim. En nihayetinde sonunda iyi kötü bir yere bağladı fakat bu kadar sayfayı bunun için mi okudum diye kendime sormadan da edemedim. Junji İto'nun düşünce yapısına, yaratıcılığına, çizimlerine bir şey diyemiyorum sadece yazarın şuana dek okuduğum eserleri bana hitap etmiyor. Bir daha başka serisine şans vereceğimi de pek sanmıyorum.