Web of Spider-Man Annual Vol 1 #5 (1989)- Peter'in Çocukluğu 4

Başlatan teks55, 17 Temmuz, 2020, 12:44:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teks55

Web of Spider-Man Annual Vol 1 #5 (1989)

-Part 3-

-Peter Parker'ın Örümcek Adam Olmadan Önceki Maceraları!-

Peter Parker, Ben Amcası için ilaç almak üzere May Yengesi tarafından eczaneye gönderilir. May Yengesi, Peter'a kendisine de bir şeyler almasına izin verir.Yolda Flash Thompson ve Liz Allan ile karşılaşır.Liz Allan, Flash'den dondurma almasını söyler fakat Flash'ın parası buna yetmez.

Peter da eczaneye gideceğini ve on doları olduğunu söyler, amcasının ilacı,gazlı içecekler ve dondurma için fazlasıyla parası olduğunu onlara anlatır.Eczaneye vardıklarında hemen dondurmacıya giderler ve üç lüks dondurma sipariş ederler.

Onlar bu anın keyfini çıkarırken, Eczacı Peter'a ilaç verir.Peter ilacın parasını verir fakat elinde az bir para kalmıştır.Dondurmacı onlara faturalarının iki dolar ve yetmiş beş sent olduğunu söylediğinde, üçü de kendilerini yere atar.Faturayı ödemekten kurtulabilecekleri umuduyla hasta olduklarını iddia ederler.

hanac

Selam İbrahim, Peter'in Çocukluğu serisi çok keyifli.

Hepsi için ayrı ayrı başlık açmaktansa "Peter'in Çocukluğu" tek başlığı altında toplayabiliriz.

Senin için de uygun mu ?

teks55

Alıntı yapılan: hanac - 17 Temmuz, 2020, 12:58:04
Selam İbrahim, Peter'in Çocukluğu serisi çok keyifli.

Hepsi için ayrı ayrı başlık açmaktansa "Peter'in Çocukluğu" tek başlığı altında toplayabiliriz.

Senin için de uygun mu ?

Tabi ki, yalnız şöyle yapsak olur mu? Siz ''Peter'in çocukluğu'' ile ilgili yaptığım paylaşımları komple silin.Ben Peter'in doğumu,çocukluğu,gençliği ve sonraki sayıları (The Amazing Spiderman ve göründüğü diğer sayıları) sıralı liste yaparak paylaşayım.

hanac

Alıntı yapılan: ibrahim2580 - 17 Temmuz, 2020, 13:05:35
Tabi ki, yalnız şöyle yapsak olur mu? Siz ''Peter'in çocukluğu'' ile ilgili yaptığım paylaşımları komple silin.Ben Peter'in doğumu,çocukluğu,gençliği ve sonraki sayıları (The Amazing Spiderman ve göründüğü diğer sayıları) sıralı liste yaparak paylaşayım.

ok.

Bu başlık birazdan silinecektir.  :)