Zagor - İtalya

Başlatan hanac, 08 Aralık, 2009, 21:45:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

658- Abanoz ve Fildisi

Yazan: Roberto Altariva

Cizen: Fabrizio Russo

Kapak: Alessandro Piccinelli

Zengin bir ciftlik sahibi olan Virgil Boyd, siyahi ve bariscil bir topluluk olan Nova Spes'e eziyet etmektedir. Virgil'in kizi Evelyn ise bu topluluktan biri olan Jerome'a asik olur. Zagor, Virgil'in acimasiz katili Trevor ile karsilasir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Maxi 39

6 hikayenin anlatildigi bir album. Zamansiz bir kar yagisi, Darkwood'da bir rahibe, buzlar uzerinde bir insan avi, gizemli bir kadin kabilesi, bot uzerinde amansiz bir yaris ve esrarnegiz bir cinayet...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

659- Umut Sehri

Yazan: Roberto Altariva

Cizen: Fabrizio Russo

Genc Jerome, islemedigi suctan dolayi hapiste yatmaktadir. Zagor, onu kurtarmak icin harekete gecer.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

DARKWOOD NOVELS 3
Metis'in Cetesi

Yazan: Moreno Burattini

Cizen: Max Bertolini

Kapak: Michele Rubini

Zagor, Kanada sinirinda acimasiz Metis ve cetesinin pesindedir. Onlarin kacirdigi kadini kurtarmak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

RENKLI ZAGOR 11

Icaro La Plume'nin Kacirilisi

Konu: Mirko Perniola, Moreno Burattini

Cizer: Fabrizio Russo

Baron, yillar once ucan katamaran isimli bir ucagin yapiminda calismistir. Beraber calistigi muhendis arkadasinin kizi Eva Dunkpof, kacirilir. Kaciran kisilerin amaci, Baron'u daha onceden kesfettigi gizli sehre goturup, ordaki teknolojik aletleri ele gecirmektir. Zagor, Baron'a yardim etmek icin harekete gecer.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

661- Gecmis ve Gelecek

Yazan: Claudio Chiaverotti

Cizen: Marco Torricelli

Kandrax, gizli bir vadide kralligini kurmaya baslamistir. Druidler ise yaptiklari buyu ile Zagor'ún gecmisini degistirmislerdir. Ayni zamanda da gelecegini...Bu durumda dahi kahramanimiz, Kandraks'i durdurmak icin elinden geleni yapacaktir..

Özel Alfa Ajanı

darkwood

Kandrax yine sahnede; İtalya da güzel kapaklar ile maceralar tam gaz devam ediyor. 
Bilgilendirme için teşekkürler.
Darkwood Sakinleri..

Gabby

Yayınevi atlamış tamam da Piccinelli'nin hiç mi gözüne batmamış, bu gövdeyi, bu Cin Ali'den hallice bilekler nasıl taşıyacak diye... Ayrıca çizmenin tabanı da bir değişik, içe değil de sanki dışarı bakıyor gibi. Neyse salgın dönemi moral bozukluğunun getirdiği geçici bir iş kazası diyelim. :)

Nemo

Darkwood novels 4 - Insan Avi

Cizen: Massimo Pesce

Ismi Isabel...Ama herkes onu Blondie olarak taniyor. Zagor, onu hapse tikmisti ama o kacmayi basardi. Ve  seytani patron Willoughby, Isabel'e ilk gorevini verir. Baltali Ilah'i oldurmek...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

662- Su Yaratigi

Cizen: Gianni Sedioli

Suda sekil degistirebilen, gorunmez olabilen gizemli bir varlik, Baltali Ilah'imiza karsi!

Özel Alfa Ajanı

Nemo

MAXI 40

Omega Orgutu

Yazan: Antonio Zamberletti

Cizen: Antonio Zamberletti

Kapak: Gianni Sedioli

Christopher, Baltimore'lu bir aile tarafindan evlat edinilmistir. Gorunuse gore ozel guclerini kaybetmis gibi gorunmektedir. Fakat garip ruyalar gormeye baslar. Ruyasinda gordugu White Church kasabasina gitmeye karar verir. Yol boyunca ona Zagor eslik edecektir. Peslerinde ise gizemli Omega Orgutu vardir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

DARKWOOD NOVELS 5

Harbour Ciftligi

Cizen: Franco Saudelli

Zagor'un yolu bir ciftlige duser ama burada gizemli olaylar olmaktadir. Kahramanimiz, bir anne ve kizini kurtarmak icin mucadele edecektir.

Özel Alfa Ajanı

darkwood

Neveller tam gaz devam, bizde kim basacak bakalım bunları. Lal Köklerden sonra bunlara da  bir el atarsa güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

bayram1944

Lal, Zagor Novels serisini basar. Ve benim gibi 60 yaşını geçmiş Zagor sevdalıları da; keşke 30  yaş daha genç olaydım. Der.

caretta

Alıntı yapılan: bayram1944 - 08 Ekim, 2020, 13:11:19
Lal, Zagor Novels serisini basar. Ve benim gibi 60 yaşını geçmiş Zagor sevdalıları da; keşke 30  yaş daha genç olaydım. Der.
60 yaşını geçmiş başka bir Zagor tutkunu olan ben,Aylık Seri'nin hızlanarak geride olduğumuz 52 sayıya yetişmemizi diliyorum.