The Lord of the Rings: The Rings of Power

Başlatan dean, 13 Kasım, 2017, 21:43:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Sadece ellerin gözüktüğü şu afişler üzerinden sanal alemde ırklarla ilgili kıyamet kopuyor. Her be kadar yorum yapmak için henüz çok erken olsa da tüm bu prodüksiyon sürecinde yaşananlar beni biraz endişelendiriyor doğrusu.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Nightrain

Zenci cüce var diye linç eden edene. Şahsen umurumda değil. Ben dizi güzel olacak mı olmayacak mı ona bakıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Zeljko

Evrene çok hakim değilim,şahsım olarak zenci,cüce,gay,trans konusuna taķılmam,konusu ve işlenişine bakarim ama fanlarini da anliyorum sevdigim bir konuda radikal degisiklik olmasini bende yadirgayabilirdim.Misal zenci çiko,cüce zagor,gay hellingen kulağa hoş gelmiyor
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Mrtekin

Dilerim, "Wheel of Time" fiyaskosuna dönüşmez bu iş....
They drew first blood...

teks55

Diziden ilk Teaser Trailer geldi.

[/font][/size]

hanac

Nightrain

Ben de beğendim. Beğenmeyen çok fazla yalnız.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Dizi bir başlasında ona göre karar verelim. Fragman iyi de diziyi seyretmek lazım.

Mrtekin

They drew first blood...

eyoruk

Çoğu kişi ilk 3 filmi hep odak noktası yaptığı için ona göre yorumluyor tabi ki.Yine ben bu gruptayım.Yani 1000 kere seriyi döndürmüş insana ne izletirsen izlet sonrasında garip gelir çünkü ilk izlediği önemlidir.

20 yıl önceki karakterleri bu dizinin karakterlerini değiştirin yine benzer tepkiler gelirdi bence.

hbegec

Hayır kendin tamamen bağımsız bir iş yapacaksan içine ne koyacaksan koy;gay zenci koy,lezbiyen meksikalı koy ,travesti koy ne koyarsan koy hatta zenci festivali yap bana ne... Ama yazılmış bir metni alıp böyle bir saçmalığa dönüştürürsen tabi ki insanlar isyan edecek kitaplarda zenci elf yok,yok arkadaş yok..ne diye uyduruyorsun bıktım sizin sjw nizden de pozitif ayrımcılığınızdan da,kitaplarda cücelerin kadınları bile sakallı burada kınaya giden teyze gibi cüce yapmışlar...rezil etmişler güzelim evreni.. hayır siz zamanında bu zencileri otobüslere almadınız tuvaletleri bile beyaz renkli diye ayırdınız hatta bazı mekanlara köpekler ve zenciler giremez tabelaları asıp yavşaklık yaptınız diye 2022 de ben her şeyin içinde orijinalin de olmamasına rağmen zenci görmek zorunda mıyım? Tabi netflix ve amazonun alamet-i farikası gayler ve lezbiyenler de işin sosu her nane de olmak zorundalar hayır homofobil-k bir adam da değilim ama yeter... kesin elfleri gay yapmıştır bu dangalaklar...neyse daha fazla yazmayayım sinirleniyorum yazdıkça...

ghostrider

Amazon büyük bütçeli iş yapamıyor,niye sürekli deniyorlar anlamıyorum.Oyunda yapmaya çalıştılar onu da beceremediler.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nomad

Lord of the Rings yazmasa sağda solda yeni Tomb Raider oyununun fragmanı zannederdim muhtemelen.

Diversity meselesinde ise tarafım belli.
Varyete yapmak isteyen kendi halı sahasını kiralar, kendi kadrosunu kurar, dilediği gibi yapar şovunu. Lige renk geldi diye ilk ben bağrıma basarım bu durumda.
Ama teknik direktörü, kadrosu belli, oyuncusu, mevkisi belli, yedeği, taktiği  belli bir takıma geldiysen, hele ki bu takım bu haliyle zirvede ise görev adamı olursun.
Varyete yaparsan kesiği yersin, uzatırsan sezon sonunda gönderilirsin.

teks55

Elf gözlerim Trilogy versiyonu üzerine yapılan fragmanı izleyince, (dizi çıkana kadar) Lotr üçlemesini tekrar izlemem gerekiyor dedim.

[/font][/size]