A Series of Unfortunate Events Tv Series

Başlatan dean, 04 Ekim, 2016, 23:47:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Talihsiz serüvenler dizisi 2004 yılında başrollerinde Jim Carrey ve  Meryl Streep gibi oyuncularla vizyona girmişti.
Lakin film pek başarılı olamadı ve seriye evrilemedi. Netflix ise şimdi dizisini getiriyor. Dizi 13 Ocak 2017'de başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=6hlNVt-STn4

dean

dean

doktor1881

doktor1881

13 kitaptan oluşan bir seriden filme de uyarlanan A Series of Unfortunate Events, ülkemizde Talihsiz Serüvenler Dizisi olarak da biliniyor. Kendini Lemony Snicket olarak tanıtan yazarın, okuyucuyu her kitapta okumaktan vazgeçirmeye çalışmasıyla merak uyandıran seri, üç küçük kardeşin macera dolu yolculuklarına bizi de ortak ediyor.

Talihsiz Serüvenler dizisi oyuncuları
Neil Patrick Harris: Count Olaf / Shirley / Stefano / Captain Sham
Malina Weissman: Violet Baudelaire
Patrick Warburton: Lemony Snicket
Joan Cusack: Justice Strauss
Catherine O'Hara: Georgina Orwell
Aasif Mandvi: Oncle Monty
Don Johnson: Sir
Alfre Woodard: Aunt Josephine
Cobie Smulders
Will Arnett

Bugün Netflix'de tamamı yayınlandı

dean

Dizi ikinci ve üçüncü sezon onaylarını aldı.

Ahmet Oktay

3. sezonla birlikte tüm kitapları uyarlayıp diziyi bitirecekler muhtemelen. İlk sezonun ortasında kaldım ben. Uygun bi vakitte aradan çıkarmak lazım kalan bölümleri.

dean

Bende kitaplara başladım. Kitapları diziden önce bitirmek istiyorum. En azından ilk sezonun uyarlandığı kitapları bitirirsem iyi olacak yazdan önce.

Harun Ça

Sanırım ilk sezon ilk 6 kitabı içeriyor. Oraya kadar okumuştum bende başlayabilirim.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 12 Mayıs, 2017, 21:08:10
Sanırım ilk sezon ilk 6 kitabı içeriyor. Oraya kadar okumuştum bende başlayabilirim.

İlk 4 kitap. Her kitap 2 bölüme tekabül ediyor.