Ana Menü

OZ

Başlatan lampard, 23 Eylül, 2014, 00:56:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

The Wire, Sopranos gibi HBO yapımlarına hasta olan, of be burnumda tütüyor diyenler için birebir. Öyle değilseniz de şiddetle tavsiye olunur.

emre ozdamarlar

Izleme listemde ama bir turlu baslayamadim buna.

Harun Ça

Geçenlerde Orange is the New Black izleyince bende de tekrar Oz'a başlama isteği gelmişti. İzlemeyenler için şiddetle tavsiye ederim hele hapishane temasını seviyorsanız ve hbo kalitesi tartışılmaz.

V

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 23 Eylül, 2014, 10:10:19
Izleme listemde ama bir turlu baslayamadim buna.
Bu yaşa kadar büyük kayıp.

Kesin izle..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Şu anda yoğun bir şekilde The Wire izliyorum. The Wire bitince sırada Oz var.

dean

Alıntı yapılan: dean - 23 Eylül, 2014, 16:18:58
Şu anda yoğun bir şekilde The Wire izliyorum. The Wire bitince sırada Oz var.

23 Eylül 2014'de yukarıdaki gibi demişim. Ama The Wire'ı bitirmedim daha. The Wire'ı hiç sevmediğimi zaten binlerce kez söyledim. The Wire ağır ağır gitsede bitecek elbette. Ama Oz'a başladım ve ikinci sezonun yarısındayım. Açıkçası The Wire'dan sonra ilaç gibi geldi. Çok beğendim diziyi. Ne zaman izlesem kendimi her bölüm bir saatliğine hapisteymiş gibi hissediyorum. Atmosferi çok yüksek bir dizi OZ. Karakterler harika yaratılmış ve çok başarılı oynanmış. Şu an için çok iyi gidiyor. Çok beğendim.

dean

Diziyi bitirdim. Genel itibari ile herhangi en iyi 10 dizi gibi bir liste yapsak rahatlıkla listeye girebilecek bir dizi O.Z. Hayatın gerçeklerini yüzümüze tokat gibi vuran bir yapım. İzlemesi gerçekten mide gerektiren bir dizi aynı zamanda. Seyircinin psikolojisini bir çok açıdan zorlayacak olaylara ve sahnelere sahip. Özellikle şiddet sahnelerini sevmeyen veya homofobisi olan insanlara tavsiye edebileceğimiz bir dizi değil.

HBO'nun kendi sınırlarını da zorladığı bir yapım aynı zamanda. Sadece O.Z.'da görebileceğimiz beyin yakan olaylar listesi yapsak roman olur. Diziyi "Ben öyle bir şey izlemek istiyorum ki başka hiçbir diziye benzemesin" diyen ve "Ne izlersem izliyeyim beni sarsmaz" diyen herkese tavsiye ederim.

ghostrider

Efsanedir ve mükemmeldir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.