The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Tyreese geçmişin hayaletlerinin seninle ne zoru var dı ???

V

Dizisi baydı..

Çizgi romanın hatrına izliyoruz..
"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: V - 09 Şubat, 2015, 21:32:47
Dizisi baydı..

Çizgi romanın hatrına izliyoruz..

Kesinlikle, izliyoruz ama birşeylerin değişmesi lazım artık.

doktor1881

10.bölüm bugün geldi nasıl diye soracaksanız,boş değil bomboş bir bölümdü İnanın ki sıfır puan bile çok gelir bu bölüme Diziyi takip ediyorsanız bu bölümü atlarsanız 43 dakikanız cebinizde kalır hiç bir şey kaybetmezsiniz

Pulluk

Paralı kanal dizisi olmasına ve izlenme oranının yüksekliğine karşın son bölümlerde bütçesi şaşılacak derecede ucuz duruyor. Tamam zombi makyajları çok başarılı ama üst üste bir sürü bölüm ıssız bir yolda yada ormanın içinde bir demiryolunda geçiyor. Artık çizgiromandan felaket derecede sapmış olması ise cabası...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

emre ozdamarlar

Ben diziyi hapishaneye girdiklerinden beri biraktim galiba.

doktor1881

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 17 Şubat, 2015, 09:37:20
Ben diziyi hapishaneye girdiklerinden beri biraktim galiba.
hapishane yine hareketliydi Tamam aksiyon dizisi değil ama bu kadar da olmaz ki Son bölümde hiç bir şey yok seyrederken dakikaları sayıyordum Bir ara mazoiştmiyim diye kendime sordum

doktor1881

Nihayet güzel bir bölüm seyrettik (11.Bölüm)Draması-aksiyonu ile 4/4 lük bir bölümdü.Rick halkını korumak için tam paranoyak olmuş Yeni umutlarla yeni bir yere geldiler (Çizgiromanı okumayanlar için ) Onları orada neler bekliyor hep birlikte göreceğiz

Ahmet Oktay

Geçen hafta yayınlanan 10. bölümü izlemedim, yorumlarda da yerden yere vurmuşsunuz zaten o bölümü ;D O bölümü izlemeden direk bu haftaki bölümü izlesem, "bu nasıl oldu lan ?" falan der miyim, önceki bölümle ne kadar bağlantılıydı acaba ?

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 24 Şubat, 2015, 21:04:47
Geçen hafta yayınlanan 10. bölümü izlemedim, yorumlarda da yerden yere vurmuşsunuz zaten o bölümü ;D O bölümü izlemeden direk bu haftaki bölümü izlesem, "bu nasıl oldu lan ?" falan der miyim, önceki bölümle ne kadar bağlantılıydı acaba ?
hiç bir şey kaybetmezsiniz zaten bölüm başında eski bölümden hızlı görüntüler var direkt bu haftaya geçin

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 24 Şubat, 2015, 21:25:55
hiç bir şey kaybetmezsiniz zaten bölüm başında eski bölümden hızlı görüntüler var direkt bu haftaya geçin

Cevap için teşekkürler :)

Gelelim 11. bölüme, bölümde fazla aksiyon vardı diyemem, ama önceki o kötü bölümlerden sonra iyi geldi bu bölüm. İnşallah kalan bölümlerde tempo bunun altına düşmez.

doktor1881

12.bölüm için bir şey diyemeyeceğim.Seyredin ve kararınızı verin :Çok güzel ile çok kötü diye siz karar verin bu bölüm kişiden kişiye göre değişir Ama filmde Rick'e şöyle söylerdim HİÇ BİR ŞEY SONSUZA KADAR GÜZEL GİTMEZ

Ahmet Oktay

Aksiyon yoktu ama fena bölüm değildi. Bu bölümde bizimkiler "topluluğa" alışmaya çalışıyor.

Mrtekin

Rick sakalı kesmiş, alışamadım ya bir türlü, yakışıyodu herife....
They drew first blood...

Ahmet Oktay

sakal gidince bi 10 yas falan küçüldü sanki. bence de sakallı hali iyiydi.