The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kültürelgüncel

"Walking Dead'in makyaj uzmanı ve idari yapımcılarından biri olan Greg Nicotero 3. sezonda kullanacağı zombileri bize tanıtıyor. Ayrıca önceki sezonlarda karşılaştığımız, unutamadığımız bir takım zombi arkadaşları da tekrardan görme şansı ediniyoruz. Video'nun tamamını Türkçe altyazılı olarak yazının devamından izleyebilirsiniz:

Video:
http://vimeo.com/46865759# "

Kaynak: Walkingdeadtr.com

dorukgs

3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum !!!

hanac

hanac

Yeni sezonun fragmanı yayınlandı. "Watch Trailer" tuşuna basarak seyredebilirsiniz.

http://www.imdb.com/title/tt1520211/#lb-vi517579801

İlhan Yılmaz

Yeni sezon yeni bölüm türkçe çevirisi yayınlandı. Ömer'im Bahadır'ım bütün ısrarına rağmen Dexter'i sensiz izledim... Ama bunu seninle izleyeceğiz. Ben gelmeden önce bilgisayarının en müstesna yerlerinden bir yere indir onu... Künefemizi yerken birlikte izleyeceğiz(zombilerle künefe... nasıl bir fantezi anlayışım varsa) Anladın sen onu  ;D

Pulluk

3. sezonun ilk bölümü, tüm bölümlerin toplamından daha kanlıydı diye düşünüyorum.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Gambit

oooo dizi sezonu basladi sonunda. Dun Arrow u izlemistim, bugun scorpions konseri var ama SIKISTIRIRSAM oncesinde patlatirim walking dead i. Ozledim diziyi. Ilk sezon biraz bayikti ama ikinci sezon toplamisti. Bakalim 3 nasil olacak.

bir de game of thrones baslasa bir an once

Pulluk

3. sezonun 3 bölümü de çok güzeldi ama bazı konularda gene çizgiromandan  saptılar.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

V

Ben dört bölümü de izledim ve aksiyon dozu olarak 2 sezonun toplamını geçtiler şimdiden.

Konudan ara ara sapmalar ve kitaptaki akışı takip etmemelerine rağmen can sıkıcı bir yorumlama da yok ortada.

AMC diziyi çok iyi götürmeye başladı bence.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ben de sapma tarafındayım. Kitapla birebir giderse arada bizi heyecanlandıracak birşey olmaz.

Gambit

Benim de pek sikayetim yok farkli gitmesinden; ana hatlar orda ve dizi gittikce sarmaya basladi beni

4. Bolumu bu aksam izleyecegim, yorumlari yazarim aksama

dorukgs

4. bölüm epey güzel.İzlediğim en güzel bölümlerden biriydi ...

V

Sezon arası sona erdi.9. bölüm dün yayınlandı.
"İstemem,eksik olsun.."

V

3. sezon sona erdi.Kirkman'ın seride yaşattığı dramatik şoklar yaşanmadı ama yine de iyi gidiyor dizi..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Yeni sezondan ilk banner :