Secret City

Başlatan hennessy, 09 Mart, 2019, 21:22:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

https://www.imdb.com/title/tt4976512/

Chris Uhlmann ve Steve Lewis tarafından yazılan "The Marmalade Files" ve "The Mandarin Code" romanlarına dayanmaktadır. Yapımcılığını Joanna Werner'in üstlendiği dizinin senaryosu Belinda Chayko, Matt Cameron, Marieke Hardy, Alice Addison, Tommy Murphy, Kris Mrksa ve Greg Waters tarafından geliştirilmiştir.

Oyuncu kadrosundaki isimler "Fringe" dizisinde FBI ajanı "Olivia Dunham" karakterini canlandıran Anna Torv, Damon Herriman (Battle Creek, Quarry), Daniel Wyllie (The Beautiful Lie), Alex Dimitriades (The Principal), Jackie Weaver (Blunt Talk), Alan Dale (Dominion), Mekhi Phifer (Lie to Me), Sacha Horler, Marcus Graham, Miranda Tapsell (Love Child), Eugenia Yuan, Benedict Samuel, Justin Smith, Brenna Harding, Matt Zeremes, Chris Haywood, Max Cullen, Huw Higginson ve Max Brown olarak sıralanmaktadır.

Canberra şehri Çin ve Amerika arasında yükselen gerilimin ortasında kalınca üst düzey siyasi gazeteci Harriet Dunkley (Anna Torv) hayatını ortaya koyarak komplolar altındaki şehrin gizli yanlarını ortaya çıkarır

3.bölüm bitrdim güzel gidiyor 7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları