Deception

Başlatan doktor1881, 11 Temmuz, 2017, 08:37:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Sihirbazlar çetesini izlediyseniz ve beğendiyseniz bu dizide ilginizi çekecektir. Tabi onun kadar muazzam ilizyonlar olacağını sanmıyorum doyurur.

Abc kanalının fragmanını yayınladığı ve başlangıç olarak henüz net bir tarih vermediği dizinin çok yakın zamanda başlayabilir                        Diziyi popüler kılan en önemli etkenlerden birisi "Legends of Tomorrow", "Forever" ve "Chuck" dizilerinin yazarı Chris Fedak tarafından yazılmış olması. David Kwong senaryo geliştirmesine katkıda bulunurken pilot bölüm çekimleri ise genelde dizilerin tanıtım bölümlerini çekmesi ile bilinen ABD'li yönetmen David Nutter (The X-Files, Game of Thrones, Entourage) tarafından yapıldı

Ana karakterimiz(Cameron Black) bir illüzyonist olurken, role hayat verecek olan isim Jack Cutmore Scott olacak. Cameron oldukça başarılı bir illüzyonist iken bir anda kariyeri bitme noktasına geliyor. Çünkü adı bir skandala karışıyor ve garip bir biçimde suçlu konuma düşüyor.

FBI ise onun hayatına karşılık bir teklif sunuyor ve bünyelerine katılması için ikna edici davranıyor. FBI ajanlarının suçlular üzerinde kullanılabilecek, onları yakalamak ya da kullandıkları metotları çürütecek icatlar yapması için Cameron ikna ediliyor. Artık kurumun sihirbaz danışmanı olarak suçluların yakalanmasına yardımcı olarak sahne sanatını bu şekilde icra etmekten başka çaresi kalmıyor.  Aralarında Ifenesh Hadera, Amaury Nolasco, Lenora Crichlow, Laila Robins ve Vinnie Jones gibi değerli isimlerin rolleri ise hepimizi TV ekranlarına kilitleyecek gibi duruyor.

https://youtu.be/tEKCP4slr28

BAHADIR

Bu FBI'ında açmadığı bölüm kalmadı amuha goyum... ;) 40 yıllık suçlu gider FBI'a yardım edeyim der el üstünde tutulur... 30 yıllık medyum şarlatan doğru yolu bulur paradan puldan elini çeker FBI'a yardım edeyim der... Ve onlarca örneğin yanına şimdide İlizyonist... Bu FBI ne beceriksiz bir kurumdur...

İzleyelim ama ilginç olabilir...