Terra Nova

Başlatan Saint2, 18 Mayıs, 2011, 23:15:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Terra Nova : Steven Spielberg'ün dinozor dizisi. 2149 yılında fazla gelişip, kirlenmiş, nüfus patlaması yaşayan dünya ölmek üzere. Geçmişi değiştirerek geleceği düzeltmeyi aklına koymuş bilim adamları. Ve bir deney sonucu zamanda 85 milyon yıl geriye giden bir ailenin kendini Terra Nova isimli bölgede tarih öncesi insanlarla bulması.

http://www.youtube.com/watch?v=X6aNEIZwPFc&feature=player_embedded

rumar80

Sadece bir aile değil. Plan geçmişte cennet gibi ortamda medeniyeti yeniden kurmak, ama cennetin de sahipleri var.
   Fragmanını seyrettim. Bu da gelecek sezonun merakla beklenen dizilerinden

emre ozdamarlar

Özel efektler biraz zayif kalmis gibi, sonucta TV dizisi ama her turlu izlerim. Dinozor olsun camurdan olsun, kacmaz bu seri.

darkwood

Konu ve mekan harika, son kısımda Rex'in kovalamaca sahnesini izledim. Bu görüntüler yine yüreğimizi ağzımıza getirecek Spielberg süprizlerinin bizleri beklediğinin müjdesini veriyor.
Tenten filmi, bu diziler derken çizgiroman okuyacak saatlerimiz bir parça sekteye uğratacak gibi görünüyor, bu da işin farklı bir boyutu..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ciddi bir hayal kırıklığı içindeyim.
   Özenle bekledim, ama kapalı alanda sıkıcı bir dizi. Belki ileride açılır ama benden pas.

darkwood

Bu hafta şehir dışında olmanın verdiği serbestlikle, birinci sezon ilk 11 bölümünü izledim.
Müthiş keyif aldım, yaşanılan ortam, dinozor efektlerii ve senaryo gerçekten güzeldi.
Serinin devamını şimdiden merak etmeye başladım.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Güzel bir diziye benziyor.Steven Spielberg'ın flimleride dizileride iyi iş yapıyor.birde yanlız konu artık tat vermeye başlayan dinazorlarla ilgili olmasaydı.. :( ;)

DAMPYR

bu arada diziyi izlemek istiyenler için işte size simdiye kadar yayınlanan bölümleri 11 bölüm için link

http://www.dizimag.com/terra-nova

haysat

Bende dizinin 11 bölümünü seyrettim. Zaman zaman sıkıcı olmasına rağmen yinde tüm bölümlerini seyrettirdi bana.yeni sezonu bekliyorum artık.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

rumar80

Cuma akşamları Fox TV'de yayınlanıyor. Merak eden arkadaşlara duyurulur.

Peyami

Amerikan Fox kanalı tahmin ettiğim gibi diziyi iptal etti. İkinci sezon için tek umut diziye başka bir kanalın devam etmesi. Henüz böyle bir durum yok.

Ben de ilk birkaç bölüm sonrasında bırakmıştım, iyi bir prodüksiyondu ama senaryo ve karakterler sıradan gelmişti bana.   

DAMPYR

Dinazorlu diziler artık eskisi gibi iş yapmadığından.bu dizinin uzun sürmemesi normal diyorum ben.... :-X :-\ ;)

dorukgs

Zaten devam edemeyeceği belliydi.Birazcık aksiyonda olsa içinde her bölümün sonu mutlu sonla bitiyordu.Bir dizide hiç mi drama olmaz be kardeşim??

darkwood

Senaryo ve oyuncu kalitesinide bir parça daha iyileştirirlerse ikinci sezonunu da seyretmek isterim.
Darkwood Sakinleri..