Shadow and Bone (Netflix)

Başlatan doktor1881, 23 Nisan, 2021, 14:16:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Leigh Bardugo'nun Grishaverse romanlarından uyarlanan, Netflix'in yeni fantastik dizisi Shadow and Bone'dan fragman yayınlandı. Shadow and Bone, 23 Nisan'da Netflix'de

Leigh Bardugo'nun tüm dünyada çok satanlar listelerine giren Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik – Shadow and Bone, yetim bir asker olan Alina Starkov'un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı'ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dâhil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek

https://youtu.be/Gd0wOf-Vq58

doktor1881

Bölüm:1 Nihayet güzel bir dizi yayında Oluşturulan dünya değişik Bir çok özelliği olan ırklar, Karanlıklar diyarı ve macera
Olayların örgüsü çok güzel gidiyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2 Kurulan Evren muhteşem hikaye örgüsü ile güzel bir şekilde ilerliyor Netflix'de bu gün yayınlanan 8 bölümlük dizi radarınızda olsun
İlk defa ortaya çıkan ışık getiren herkes de heyecana yol açar

doktor1881

Bölüm:3 Güneş Elçisi tüm orduda heyecan yaratırken ayrılıkçılar ve eşkiyalarda boş durmuyor
Hikaye örgüsü çok güzel gidiyor

doktor1881

Dizinin ilham aldığı kitap serisi Martı'dan yayında imiş

Gönüllerde taht kuran Grisha serisi bu kez, serinin ilk beş kitabına ek olarak, altı hikâyeden oluşan yeni kitabı Dikenlerin Dili ve birbirinden güzel hediyelerle dolu kutusuyla okurların beğenisine sunuluyor.

Set İçeriği ;

1- Gölge ve Kemik –Karton kapak
2- Kuşatma ve Fırtına– Karton kapak
3- Çöküş ve Yükseliş – Karton kapak
4- Kargalar Meclisi– Karton kapak
5- Sahte Krallık– Karton kapak
6- Dikenlerin Dili– Karton kapak
7- Özel Grisha tasarımlı defter
8- Özel Grisha tasarımlı bez çanta
9- Grisha evreni poster

doktor1881

Bölüm:4 Dizi bir solukta kendini seyrettirirken dizinin temelinde büyük bir aşk yatıyor Güneş Elçisi ile Mal arasında
Görsel zenginliklerle taçlandırılan dizi de tempo düşmüyor

doktor1881

Bölüm:5 Wow dedirten bir bölüm Entrikaların sonu gelmiyor Bazı taşlar bu bölümde yerine oturuyor İlk kitapdan oluşan bu sezonun devamı ne zaman gelir bilinmez ama kitapları alıp okumak elzem oldu Yazarın yarattığı evren dar olsa da hakkın veriyor

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:6 Alina ve Mal tekrar buluşurken peşlerinde Karanlık General ve Hırsızlar mevcutdur Bu bölümde Grisha Nina'ya da geniş yer verilmiş

Bölüm Notu:9.5/10

darkwood

3 günde bitirdim güzeldi, ışık ve karanlığın bitmez savaşı 2.sezonu merakla bekliyorum.
Yalnız Karanlık bölgeyi çok boş geçmişler gibi geldi bana, bu bölge ile ilgili yeni sezonda daha fazla çok şey bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Bölüm:7 Karanlıklar lordu ve karanlık bölge hakkında geniş bilgi ile başlayan bölüm Alina'nın çaresizliği ile sürdü
Bence Grisha Nina başlı başına bir dizi olurmuş

doktor1881

Bölüm:8 (Sezon FinaLi) Gerçekten diziye yakışır bir final Anlatılmaz yaşanır :o 2. sezon ne zaman gelir belli olmaz Ben serinin kitap şiparişini verdim

Bölüm Notu:10/10

hanac

Doktorum acayip gaza getirdin, kore dizilerimin  :) arasında yer açıp izleyeyim en kısa zamanda.

doktor1881

Alıntı yapılan: hanac - 26 Nisan, 2021, 20:11:21
Doktorum acayip gaza getirdin, kore dizilerimin  :) arasında yer açıp izleyeyim en kısa zamanda.
Pişman olmazsın garanti veririm

doktor1881

Sevenlerinin dikkatine 2.sezon başladı

doktor1881

Bölüm:2/1 Uzun aralar diziyi unutmama yol açıyor Bölüm başı özetde ne yazık ki çok yeri unuttuğumu farkettim Çok güzel bir evren yaratılmış neredeyse GOT ile yarışır Alina'nın durumu kadar Kaz,İnej,Jasper'in Ketterdam'da yaşadıkları diziyi sürüklüyor