Asteriks - Alfa

Başlatan pizagor, 30 Eylül, 2020, 19:15:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: seastar1000 - 11 Mayıs, 2021, 02:08:51
Biraz önce okudum Alfa Yayınları Asterix leri yayınlamaya başlayacakmış Daha önce yayınlanmamış sayılardan başlayacağız diyorlar Kaynak twitter/alfayayınları

Basılmamış maceraları ilk başlarlar ise güzel olur, umarım baskısı Tenten serilerinden daha iyi olur.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Bir üyemizin uyarısı üzerine daha önce başka bir başlık içinde yapılan Alfa Asteriks yazışmalarını da buraya topladım.

Beni uyaran fakat isminin gizli tutulmasını isteyen üyemize de çok teşekkürler.

kırkambar

Baskı değilse de kağıt kalitesi konusunda çok ümitli değilim. Yanılırım umarım.

Rossi

Keşke Telifi YKY alsaydı.
Alfanin baskı kalitesi kötü. Omnibuslar da yarım kaldı.
Yeni sayılardan da haber yok.

Alfa güzel bilim.kitaplari yayınlıyor. Ama cizgi roman da ayni kaliteyi tutturamadı.

pizagor

Açıkçası çok daha hızlı aksiyon bekliyordum Alfa'dan. Aylar öncesinden belli olan bir konunun resmiyet kazanmasının üzerinden bile bayağı bir zaman geçti. Bu ağırdan almayı iyiye yormak istiyorum, özenli bir ön hazırlık, hak ettiği şekilde bir baskı, belki bir sert kapak versiyon  :)

Köstebek Ağabey bu mesajı görse bari, bize içeriden biraz bilgi sızdırsa...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Rossi

Alıntı yapılan: nocardia - 05 Ekim, 2020, 14:50:01
Ben de en çok üç cilt birarada olanlar çıkmaya devam etmezse üzülürüm...

Evet çok yazık olur.

Nightrain

Çıksa bile, Tenten gibi küçük basarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Çok taze bir duyum; Mart - Nisan ayları gibi 3 Asteriks albümünü raflarda görebiliriz  :)

DAMPYR

Büyük ihtimal seriyi gene bizi fıtık ederek özensiz yayınlarlar

pizagor

Alfa başladı mı devamını hızlı getiriyor bence. Ama başlayana kadar da benim gibi Asteriks bekleyenleri inletti hakikaten :) Çetin Ağabey yetiş, ver müjdeyi!

battlehammer

Raftaki Asteriks 3 macera bir arada ciltlerine bakıyorum; yine yanlış ata oynamışız...

Vassago007

Alıntı yapılan: battlehammer - 18 Şubat, 2022, 15:23:16
Raftaki Asteriks 3 macera bir arada ciltlerine bakıyorum; yine yanlış ata oynamışız...

Çıktımı Alfadan ?

pizagor

Alıntı yapılan: Vassago007 - 18 Şubat, 2022, 18:08:11
Çıktımı Alfadan ?

Duyumum, baskının onay için Fransa'ya gönderildiği ve şu anda bu onayın beklediği yönündeydi. Umarım aradan geçen günlerde olumlu gelişmeler olmuştur ve bu ay içinde 3 yeni Asteriks albümünü raflarda görebiliriz. Ve umuyorum ki Tenten albümlerinde yapılan hatalardan gerekli dersler çıkarılmıştır.

Vassago007

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Mart, 2022, 10:47:28
Duyumum, baskının onay için Fransa'ya gönderildiği ve şu anda bu onayın beklediği yönündeydi. Umarım aradan geçen günlerde olumlu gelişmeler olmuştur ve bu ay içinde 3 yeni Asteriks albümünü raflarda görebiliriz. Ve umuyorum ki Tenten albümlerinde yapılan hatalardan gerekli dersler çıkarılmıştır.

Teşekkürler, bir heves beklediğim Tentenler çok kötüydü gerçekten.

yunusmeyra

mizahi ve avrupalı bir çizgi roman efsanesi önereceğimiz zaman aklımıza ilk gelen serilerden oluyor. piyasada bulunabilen yeni baskılar çizgi roman adına iyi haberdir  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR